26. jūnijs, 2022

Krīgers izcīna trešo vietu Eiropas BMX kausā Valmierā

Svētdien Māra Štromberga BMX trasē Valmiera turpinājās Eiropas kausa izcīņas sacensības, sportistiem aizvadot sērijas 12. posmu. Īpašu prieku sanākušajiem skatītājiem un atbalstītājiem sarūpēja pašmāju Kristens Krīgers, kurš elites grupā izcīnīja vietu uz goda pjedestālu, finišējot trešais. Par uzvarētāju starp ātrākajiem vīriem kļuva francūzis Edijs Klertē, savukārt sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja titulētā Nīderlandes sportiste Laura Smuldersa, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Latvijā ierodas Spānijas pretgaisa aizsardzības zenītraķešu NASAMS baterija

Svētdien, 26. jūnijā, reaģējot uz nepieciešamību stiprināt Baltijas reģiona aizsardzības spējas pēc Krievijas īstenotā iebrukuma Ukrainā, Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēku bāzē Lielvārdē izvietota Spānijas piegādāta zeme-gaiss zenītraķešu NASAMS baterija, vēsta Aizsardzības ministrija.