Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Aleksejs Navaļnijs

Navaļnija komanda vēršas tiesā par Krievijas likumsargu bezdarbību

Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija komanda iesniegusi sūdzību Tomskas tiesā par to, ka saistībā ar opozicionāra saindēšanu nav ierosināta krimināllieta, ceturtdien YouTube kanālā Navaļnij Live paziņoja Korupcijas apkarošanas fonda (FBK) juriste Ļubova Soboļa.

ES nosaka sankcijas Krievijas amatpersonām par Navaļnija saindēšanu

Eiropas Savienība (ES) saistībā ar Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija saindēšanu ar nervus paralizējošu kaujas vielu, kas pieder pie Novičok grupas, noteikusi sankcijas sešām augstām Krievijas amatpersonām, arī Federālā Drošības dienesta (FDD) direktoram Aleksandram Bortņikovam, teikts Eiropadomes lēmumā, kas publicēts ES oficiālajā žurnālā.

Navaļnijs sola pēc atlabšanas atgriezties Krievijā

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas Vācijā turpina atlabšanu pēc saindēšanas ar nervus paralizējošo indi Novičok, ceturtdien solījis atgriezties Krievijā, lai turpinātu atbalstīt politisko opozīciju.

Navaļnijs aicina ES vērst sankcijas pret Krievijas oligarhiem

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas Vācijā turpina atlabšanu pēc saindēšanas ar nervus paralizējošo indi Novičok, trešdien aicinājis Eiropas Savienību (ES) vērst sankcijas pret tā dēvētajiem oligarhiem, kas cieši saistīti ar Kremli.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide