Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Andris Eglītis

FOTO: Mākslinieki Neiburga un Eglītis radījuši laikmetīgās mākslas objektu no kūdras

Turpinot pērn aizsākto purva tēmu, kas atspoguļojās Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennālei radītajā instalācijā Ligzda un netradicionālajā izstādē Mazsālīti garie gurķi, mākslinieki - Katrīna Neiburga un Andris Eglītis šogad radījuši 130 m2 plašu mākslas objektu no kūdras. Tas februāra beigās nesīs Latvijas vārdu pasaules vadošajā mobilo tehnoloģiju izstādē Mobile World Congress (MWC) Barselonā, informēja projekta pārstāve Marta Lagzdiņa.

Aizbēgšanas neiespējamība

Andris Eglītis ir tiešs savu mākslas darbu sižetu dalībnieks, jo viņš lielākoties glezno no dabas – plenērā vai modeļa seansā – un bieži izvēlas alla prima paņēmienu

Atklāta skatāmlūka uz Latvijas paviljonu Venēcijas mākslas biennālē

Ceturtdien, 11. maijā, Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LLMC) un mākslinieki Katrīna Neiburga un Andris Eglīti t/c Galerija Centrs esošajā Rīdzenes ielā atklāja skulpturālu objektu-skatāmlūku, kas ir atsauce uz šī gada Latvijas paviljonu Armpit 56. Venēcijas mākslas biennālē.

Venēcijas mākslas biennāles Latvijas ekspozīcija caur atslēgas caurumu

"Man ir milzīgs prieks - es nezinu, kad vēl radīsies tāda iespēja apmierināt savu lielummāniju," astoņas dienas pirms Latvijas ekspozīcijas Armpit došanās uz 56. Venēcijas mākslas biennāli sacīja viens no tās autoriem Andris Eglītis, kurš strādā duetā ar mākslinieci Katrīnu Neiburgu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide