Laika ziņas
Šodien
Migla

Andris Eglītis

Dziļi purvā starp mellenēm. Tapusi Andra Eglīša un viņa domubiedru izstāde Savvaļa

Obligāti velciet gumijas zābakus! – pirms izstādes Savvaļa atklāšanas pasākuma pagājušās piektdienas vakarā lasāms tai veltītajā feisbuka lapā. "Ir slapjš. Un gan jau gribēsies kaut kur pabrist apkārt, lai atrastu mākslu," piebilst ekspozīcijas organizatori. Ir patiešām slapjš – nākas pārliecināties jau pa ceļam līdz izstādes bāzes vietai, brienot pa dubļiem un neviļus atsaucot atmiņā fotogrāfijas no Glastonberijas festivāla. Tā būs aplūkojama līdz gada beigām.

Latvijas paviljonu Venēcijas biennālē apmeklējuši 200 tūkstoši

11. decembrī Kultūras ministrija kopā ar šī gada Venēcijas mākslas biennāles Latvijas paviljona ekspozīcijas rīkotājiem Latvijas Laikmetīgās mākslas centru un tās galveno atbalstītāju ABLV Charitable Foundation informēja, ka 56. Venēcijas mākslas biennālē Latvijas paviljonu Armpit aplūkojuši 200 tūkstoši apmeklētāju.

Aizbēgšanas neiespējamība

Andris Eglītis ir tiešs savu mākslas darbu sižetu dalībnieks, jo viņš lielākoties glezno no dabas – plenērā vai modeļa seansā – un bieži izvēlas alla prima paņēmienu

Atklāta skatāmlūka uz Latvijas paviljonu Venēcijas mākslas biennālē

Ceturtdien, 11. maijā, Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LLMC) un mākslinieki Katrīna Neiburga un Andris Eglīti t/c Galerija Centrs esošajā Rīdzenes ielā atklāja skulpturālu objektu-skatāmlūku, kas ir atsauce uz šī gada Latvijas paviljonu Armpit 56. Venēcijas mākslas biennālē.

Venēcijas mākslas biennāles Latvijas ekspozīcija caur atslēgas caurumu

"Man ir milzīgs prieks - es nezinu, kad vēl radīsies tāda iespēja apmierināt savu lielummāniju," astoņas dienas pirms Latvijas ekspozīcijas Armpit došanās uz 56. Venēcijas mākslas biennāli sacīja viens no tās autoriem Andris Eglītis, kurš strādā duetā ar mākslinieci Katrīnu Neiburgu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide