Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Daniels Pavļuts

Pavļuts: Premjera pārmetumi veselības ministrei nav pamatoti

Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) pārmetumi veselības ministrei Ilzei Viņķelei (AP) par viņas darbu nav pamatoti, piektdien žurnālistiem sacīja ministres pārstāvētās politiskās apvienības Attīstībai/Par politiķis Daniels Pavļuts.

Pavļuts: LPS pieprasījums ir vērsts pret koalīcijas un valsts līmenī atbalstīto politiku

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) pieprasījums par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP) demisiju ir vērsts pret visas koalīcijas un valsts līmenī atbalstīto politiku par administratīvi teritoriālās reformas īstenošanu, aģentūrai LETA sacīja Pūces partijas biedrs, Attīstībai/Par! līdzpriekšsēdētājs Daniels Pavļuts.

Pavļuts: Latvijas galvenā problēma ir vecās paaudzes politiķi

Latvijas galvenā problēma ir vecās paaudzes politiķi, daļa no kuriem jāsūta atpūtā, tāpēc Kustības Par mērķis ir iesaistīt politikā jaunu paaudzi, intervijā aģentūrai LETA stāsta partijas vadītājs Daniels Pavļuts.

Vēl viens jauns sākums

Jaunā politiskā kustība Mēs esam PAR, uz kuras bāzes 26. augustā paredzēta jaunas centriskas partijas dibināšana, trešdien nāca klajā ar manifestu un atklāja daļu no potenciālajiem partijas dibinātājiem. To vidū līdzās bijušajam ekonomikas ministram Danielam Pavļutam bija sabiedrībā pazīstami zinātnieki, dažādu nozaru eksperti un radošās inteliģences pārstāvji. Līdzīgi kā iepriekš citi jaunie spēki, arī kustība pieteica sevi ar mērķi padarīt šo valsti labāku. "Mēs esam par Latviju, kura ir iespēja visiem. Mēs esam par valsti, kas nepieder dažiem," teikts manifestā.

Meļņiks: Ko darīt ar hroniski atkarīgajiem

Nebeidz pārsteigt duālā attieksme pret interešu konfliktu gadījumiem, ko gadu gadiem varam vērot Latvijas politikā. Ja kāds reģionāla mēroga ugunsdzēsēju priekšnieks ļaujas tikt ievēlēts par vietējo deputātu, tas tiek vērtēts par tūlītēji pat sodāmu grēku. Bet, ja premjers vai banku sistēmā iepriekš strādājis ministrs gūst "vienkāršiem mirstīgiem" parasti liegtu pretimnākšanu tā dēvēto kredīta atmaksas brīvdienu veidā, tas neesot nekas traks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide