Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Daniels Pavļuts

Meļņiks: Ko darīt ar hroniski atkarīgajiem

Nebeidz pārsteigt duālā attieksme pret interešu konfliktu gadījumiem, ko gadu gadiem varam vērot Latvijas politikā. Ja kāds reģionāla mēroga ugunsdzēsēju priekšnieks ļaujas tikt ievēlēts par vietējo deputātu, tas tiek vērtēts par tūlītēji pat sodāmu grēku. Bet, ja premjers vai banku sistēmā iepriekš strādājis ministrs gūst "vienkāršiem mirstīgiem" parasti liegtu pretimnākšanu tā dēvēto kredīta atmaksas brīvdienu veidā, tas neesot nekas traks.

Pavļuts izstājas no cīņas par vietām EP

Viens no Reformu partijas līderiem, bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts lēmumu nestartēt Eiropas Parlamenta vēlēšanās ir pieņēmis pats, nevis partijas valdes ietekmē. "Laikā, kad esam nolēmuši ciešāk sadarboties ar Vienotību, būtu jocīgi startēt ar atsevišķu sarakstu Eiropas Parlamenta vēlēšanās," Dienai sacīja Pavļuts, kurš strādāšot privātajā sektorā, bet "partijas darbā piedalīšos tik, cik tas būs nepieciešams".

Demiters savā vietā pie RP stūres labprāt redzētu Pavļutu

Reformu partijas (RP) līderis Edmunds Demiters neredz nevienu iemeslu, kāpēc par RP priekšsēdētāju pēc viņa atkāpšanās no šī amata nevarētu kļūt bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, trešdien vēsta laikraksts Diena.lv."Līdz vēlēšanām vēl ir astoņi mēneši, un mūsu politiskajā vidē vēl daudz pārsteigumu var notikt, lūgts prognozēt RP nākotni, Dienai sacīja Demiters.

Straujuma: Briselē veikalā es neredzu tādus kūpinājumus kā Latvijā

Viņai nav šaubu par ekonomikas ministra morālo atbildību Zolitūdes traģēdijas lietā. Viņa ir konservatīva un uzskata, ka laulība var būt tikai starp vīrieti un sievieti. Viņa ir daudz tiešāka nekā iepriekšējais premjers. Viņa ir pirmā sieviete premjera amatā Latvijas vēsturē. Laimdota Straujuma intervijā Sandrim Točam.  

Valdības deklarācija neparedz revolūciju nodokļu jomā

Valdības deklarācijas nodokļu sadaļā ir daudz tukšvārdības. Tā par dokumentu, kurā izvirzītas premjerministres Laimdotas Straujumas vadītās valdības prioritātes, teic Dienas aptaujātie ekonomikas analītiķi. Tajā pašā laikā nozaru asociācijas slavē darba grupas paveikto, sakot, ka deklarācija iezīmējot labu un drošu attīstības virzienu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide