Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Eitanāzija

Austrālijas štats legalizē eitanāziju

Austrālijas dienvidu štata Viktorijas parlaments trešdien legalizēja brīvprātīgu eitanāziju, kas šajā štatā būs atļauta no 2019.gada jūnija, un šādi Viktorija kļuva par pirmo Austrālijas štatu, kur eitanāzija ir legalizēta.

Cīnās par iespēju izvēlēties cieņpilnu nāvi

Ik pa laikam Latvijā uzvirmo diskusija par eitanāziju – iespēju tādējādi atvieglot ciešanas un nenovēršamas sāpes neārstējami slimiem cilvēkiem. Šobrīd parakstu vākšana par eitanāzijas legalizēšanu Latvijā sākta arī portālā Manabalss.lv, cerot, ka šo jautājumu skatīs Saeimā, otrdien lasāms avīzē Diena.

Vāc parakstus par eitanāzijas legalizāciju

Sabiedrības iniciatīvu portālā Manabalss.lv sākta parakstu vākšana, lai legalizētu eitanāziju. Kā iniciatīvas Par labu nāvi pieteicējs norādīts Pēteris Buks.

Beļģijā pirmo reizi eitanāzija veikta nepilngadīgai personai

Beļģijā pirmo reizi eitanāzija veikta nepilngadīgai personai, lai gan likums to atļauj jau kopš 2014.gada sākuma, sestdien apstiprināja Beļģijas Eitanāzijas komisijas vadītājs profesors Vims Distelmanss.Viņš sacīja, ka šonedēļ saņēmis informāciju par eitanāziju. Beļģijas likums nosaka, ka komisija par eitanāziju jāinformē četru dienu laikā pēc tās veikšanas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide