Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +12 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Intars Busulis

Jaunā viļņa 2013 finālā visplašāk būs pārstāvēta Krievija

Starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis 2013 finālā šovasar Dzintaru koncertzālē visplašāk būs pārstāvēta Krievija, jo konkursā piedalīsies četri šīs valsts izpildītāji, liecina konkursa mājaslapā pieejamā informācija.

FOTO: Dailes teātrī tapis mūzikls Oņegins

22.februārī Dailes teātrī notiks Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga un Evitas Mamajas mūzikla Oņegins pirmizrāde. Jauniestudējuma režisors ir Dž.Dž.Džilindžers, un izrāde veidota pēc Aleksandra Puškina darbu motīviem.Savu dzejā sarakstīto romānu pats autors Aleksandrs Puškins nosauca par varoņdarbu. To ir radījuši prāta novērojumi un sirds skumjas.

Pauls, Busulis un Latvijas Radio bigbends koncertzālē Baltais flīģelis

Sestdien, 16.februārī, plkst.15 un plkst.18 koncertzālē Baltais flīģelis uzstāsies Maestro Raimonds Pauls, Latvijas Radio bigbends un dziedātājs Intars Busulis. Programmā skanēs dziesmas ar Imanta Ziedoņa dzeju un instrumentālie skaņdarbi no Latvijas Radio bigbenda repertuāra, informē koncertzāles vadītāja Inese Zagorska.

Dailes teātrī turpinās darbs pie mūzikla Oņegins

22.februārī Dailes teātrī notiks Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga un Evitas Mamajas mūzikla Oņegins pirmizrāde. Izrādes režisors - Dž.Dž.Džilindžers.Mūziklā, kas top pēc Aleksandra Puškina darbu motīviem, Oņegina lomā redzēsim Artūru Skrastiņu, bet Puškina lomā iejutīsies dziedātājs Intars Busulis.

Busulis pieteicis karu bardakam

Skrienu, skrienu vēl, man vēl jāpaspēj: šos dziesmas vārdus no labi zināmā kolēģa varētu aizņemties mūziķis Intars Busulis, kurš pēdējā laikā izcēlies ar aktīvu rosību. Sestdien viņš Ventspilī piedalīsies Muzikālās bankas finālā, jo viņa dziesma Bēbīšu maršs ir viena no pretendentēm uz galveno balvu. Savukārt dziesmas Viss ir iespējams videoklips pretendē uz Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide