Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +4 °C
Viegls lietus
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

Izstāžu telpa Pilot

LMA mākslas telpā Pilot atklās zīmēšanas praksei veltītu izstādi Pāreja

Latvijas Mākslas akadēmijas eksperimentālajā mākslas telpā Pilot no 8. februāra apskatāma izstāde Pāreja, kas tapusi sadarbībā starp pasniedzējiem un studentiem, lai izceltu un aktualizētu mūsdienu zīmējumu Latvijas Mākslas akadēmijas studiju procesā. Izstādes darbus vieno zīmējuma medijs un saruna par redzi, redzes fenomenu – krāsu un melnbalto spektru. Kā to attiecināt uz procesiem mūsdienu zīmējumā, kā redze skar katra autora radošo darbu?

Aicina pieteikties BDO jauno mākslinieku balvai

BDO Latvia sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju (LMA) un Kim? Laikmetīgās mākslas centru izsludina jauno mākslinieku konkursu BDO jauno mākslinieku balva. Jaunie mākslinieki, kas 2021. gadā Latvijas Mākslas akadēmijā pabeiguši vizuālās mākslas, audiovizuālās mediju vai dizaina nozares maģistra studijas, aicināti pieteikt konkursam savus darbus, informēja kim? pārstāvji.

LMA izstāžu telpā Pilot atklās izstādi Vai mēs jau esam tur?

Otrdien, 29. septembrī, plkst. 18 Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) izstāžu telpā Pilot tiks atklāta grupas izstāde Vai mēs jau esam tur?/Are We There Yet? Līdzās Rīgas ekspozīcijai izstādes dalībnieku darbu kolekcija tiks prezentēta starptautiskajā laikmetīgās mākslas mesē ArtVilnius'20, kas notiks Lietuvā no 2. līdz 4. oktobrim, informēja LMA sabiedrisko attiecību vadītāja Laura Ozola.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide