Trešdiena, 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Kendija Aparjode

Aparjode cer līdz olimpiskajām spēlēm izārstēt traumu

Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode līdz februārī gaidāmajām 2022.gada Pekinas olimpiskajām spēlēm cer izārstēt pagājušajā nedēļā gūto savainojumu, sarunā ar aģentūru LETA atzina sportiste.

Sočos nostiprinās virsotnē

Godalgu pūru olimpiskās sezonas ievadā arī otrajā Sočos notikušajā Pasaules kausa posmā ievērojami papildināja kamaniņu braucēji. Vēsturisku panākumu guva Kristers Aparjods, izcīnot Latvijai pirmo uzvaru individuālajās sacensībās vīriešu konkurencē, viņa māsa Kendija Aparjode starp dāmām izcīnīja medaļu otrajā posmā pēc kārtas, bet Andris un Juris Šici tika pie vēl divām godalgām ekipāžu konkurencē, kur brāļi nosargāja vadību Pasaules kausa kopvērtējumā.

Caucei devītā vieta PK trešajā posmā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce piektdien Kanādā Pasaules kausa trešajā posmā izcīnīja devīto vietu, kamēr Kendija Aperjode ieņēma 11.pozīciju, bet Ulla Zirne finišēja lejasgalā - 26.vieta, vēsta Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Aparjode izcīna ceturto vietu PK posmā Sočos

Latvijas jaunā kamaniņu braucēja Kendija Aparjode sestdien izcīnīja ceturto vietu Sočos notiekošā Pasaules kausa (PK) izcīņas pēdējā - devītā - posma sacensībās.