Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Moto GP

Rosi Japānā tiek pie savas trešās pole position sezonā

Pie savas trešās pole position šīs sezonas prestižākās motošosejas klases MotoGP pasaules čempionāta sacensībās sestdien tika slavenais itālis Valentino Rosi no Movistar Yamaha, kurš bija ātrākais Japānas Grand Prix izcīņas kvalifikācijā.

Rosi: Pēdējā posmā Markess kļuva par Lorenso miesassargu

Sezonas pēdējā pasaules motošosejas čempionāta posmā, kas notika Spānijas pilsētā Valensijā, mājinieku braucējs Marks Markess no Repsol Honda komandas kļuva par sava tautieša Horhes Lorenso (Movistar Yamaha) miesassargu, uzskata leģendārais itālis Valentīno Rosi.

Sasniegts jauns MotoGP ātruma rekords

Itāļu motobraucējs Andrea Jannone no Pramac komandas sestdien sasniedza jaunu prestižākās pasaules motošosejas čempionāta klases - MotoGP - ātruma rekordu.Pasaules čempionāta sestā posma, kas norisinās Itālijas trasē Mudžello, treniņbraucienā Jannone ar savu Ducati motociklu traucās ar ātrumu 349,6 kilometri stundā, kas ir jauns šīs klases ātruma rekords.

Moto GP sezonas otrajā posmā triumfē Markess

Prestižākās pasaules motošosejas čempionāta klases - "MotoGP" - čempions spānis Marks Markess no "Repsol Honda" vienības svētdien izcīnīja uzvaru arī otrajā jaunās sezonas posmā, kas risinājās ASV.ASV "Grand Prix" sacīkšu pirmās starta vietas īpašnieks Markess, kurš uzvarēja arī sezonas pirmajā posmā Katarā, finišēja 4,174 sekundes priekšā savam komandas biedram un tautietim Danijam Pedrosam, bet trešais iespaidīgas 20 sekundes nopakaļus finišēja Andrea Dovicioso no Itālijas ("Ducati").