Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Pāvests Francisks

Pāvests Francisks: Pārmaiņas sākas cilvēku sirdīs

Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks trešdien tradicionālajā Ziemassvētku uzrunā Urbi et orbi (Pilsētai un pasaulei) aicināja uz mieru konfliktu plosītājās zemēs, kā arī uzsvēra, ka pārmaiņas sākas cilvēku sirdīs.

Pāvests brīdina par baznīcas ietekmes vājināšanos

Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks sestdien baznīcas līderus mudināja "mainīt mentalitāti", sakot, ka kristietība mūsdienu pasaulē tiek ņemta vērā mazāk un bieži pat ignorēta.

Pāvests devies vizītē uz Taizemi un Japānu

Pāvests Francisks trešdien ieradies vizītē Taizemē, no kurienes tālāk dosies uz Japānu, cenšoties aktualizēt dialogu starp reliģijām un pievērst uzmanību kodolatbruņošanās jautājumam.

Putins Vatikānā tiekas ar pāvestu Francisku

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien Vatikānā ticies ar Romas pāvestu Francisku. Putins ar pāvestu ticies dienu pirms Ukrainas katoļu līderiem paredzēta tikšanās Vatikānā, lai runātu par krīzi savā valstī. Izskan arī runas, ka šī vizīte varētu būt priekšvēstnesis pāvesta pirmajam Krievijas apmeklējumam.

Pāvestam Franciskam nepatīk ceļot

Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks atzinis, ka viņam patiesībā nepatīk ceļot, lai gan viņš dodas ārvalstu vizītēs biežāk nekā viņa priekšteči.

Pāvests Francisks garīdzniekiem liek ziņot par seksuālu vardarbību

Visiem Romas Katoļu baznīcas garīdzniekiem ir obligāti jāziņo augstākstāvošajiem par visiem gadījumiem, kad radušās aizdomas par bērnu seksuālu izmantošanu vai šādu gadījumu slēpšanu, teikts pāvesta Franciska izdotajā jaunajā baznīcas likumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide