Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Progresīvie

Pēdējā ballīte

Ar sapulci uz ielas, skaidru kandidātu sarakstu, bez solījumiem par kokiem, bet ar apņēmību kļūt par suņa naglām pēcpusē. Tā Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām vēl pirmsvīrusa krīzes laikā sevi paguva pieteikt vairāku partiju – jau kopā strādājošo Attīstībai/Par un Progresīvo – apvienotais saraksts.

Riteņkrēslā uz Eiropas Parlamentu. Progresīvo Gunta Anča

Dienā jau bija intervijas ar dažiem no pieredzes bagātākajiem Latvijas eiroparlamentāriešiem, šoreiz – Romāna Meļņika saruna ar Guntu Anču, kura, var teikt, ir pieredzes bagātākā Latvijas sabiedrības interešu aizstāve Eiropas Savienības institūcijās un nu, startējot no Progresīvo saraksta, ir arī viena no pretendentēm uz Latvijas astoņām Eiropas Parlamenta deputātu vietām

Kandidātu sarakstus CVK iesnieguši arī Progresīvie

Piektdien, plkst.13, partija Progresīvie Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniedza savus deputātu kandidātu sarakstus 13. Saeimas vēlēšanām. Jau iepriekš tika vēstīts, ka partija, ievērojot dzimumu paritātes principu, visu vēlēšanu apgabalu sarakstos kā pirmos numurus izvirzīja sievietes.

Progresīvie nodrošinās pret ideju zagļiem

Partija Progresīvie Līgo svētku priekšvakarā ir izpildījusi apņemšanos un sasniegusi 500 biedru slieksni. Līdz ar to tā varēs pieteikt savu kandidātu sarakstu Saeimas vēlēšanās, kurās startēs atsevišķi.

Partija Progresīvie vēlas pagriezt Latviju Ziemeļvalstu virzienā

Ar pretenzijām uz nostiprināšanos sociāldemokrātisko partiju nišā, kurā tagad dominē Rīgas domē valdošā Saskaņa, pagājušās nedēļas nogalē savu kongresu aizvadīja pirms gada dibinātā partija Progresīvie. Par kopīgu startu Saeimas vēlēšanās tā sākusi sarunas ar Kustību Par!, kuras līderis Daniels Pavļuts sveica arī kongresa delegātus. Abi politiskie spēki vēlas sevi piedāvāt kā alternatīvu esošajām valdības partijām. Partijas Progresīvie pieteiktās pārmaiņas ir orientētas uz "pagriezienu Ziemeļvalstu virzienā".

Partiju Progresīvie vadīs Roberts Putnis

Partijas Progresīvie valdes priekšsēdētāja amatā ievēlēts Roberts Putnis, kurš šodien politiskā spēka kongresā bija vienīgais kandidāts uz šo amatu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide