Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +17 °C
Skaidrs
Otrdiena, 28. maijs
Vilhelms, Vilis

Sprūdžs

Sprūdžam Lemberga cieņas aizskaršana izmaksās 4,3 tūkstošus eiro

Rīgas apgabaltiesa šodien nospriedusi atzīt bijušā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža veltītos izteikumus Ventspils mēram Aivaram Lembergam (Latvijai un Ventspilij) par godu un cieņu aizskarošiem, aģentūru LETA informēja tiesas pārstāve Inta Šaboha.Tiesa nospriedusi, ka Lemberga prasība ir apmierināma daļēji un Sprūdžam būs jāmaksā morālā kompensācija 2000 eiro apmērā.

papildināta (17:06) - Lembergs tiesā uzvar Sprūdžu; VARAM spriedumu pārsūdzēs

Administratīvā rajona tiesa Liepājā šodien pilnībā apmierināja Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") prasību atcelt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža (RP) rīkojumu par viņa atstādināšanu no Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas, informē tiesneša palīdze Jana Petrenko.

papildināta (17:15) - VK pārmet Sprūdža vadītajai ministrijai dārgu Apple telefonu un datoru iegādi

Valsts kontrole secinājusi, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir iegādājusies nesamērīgi dārgus mobilos tālruņus un portatīvos datorus ministrijas vadībai.Valsts kontroles revīzijas ziņojumā par 2012.gada pārskata sagatavošanas pareizību norādīts, ka ministrija 2011.gada novembrī un decembrī un pagājušajā gadā ir iegādājusies 37 mobilos tālruņus, kuru cena svārstās no deviņiem līdz 204 latiem par tālruni, kā arī 18 mobilos tālruņus Apple iPhone4S, kur viena tālruņa cena ir no 385 līdz 549 latiem.

Sprūdžs apsver iespēju demisionēt

Pēc Saeimas vairākuma ceturtdien pieņemtā lēmuma neierobežot pilnvaras kriminālvajātiem pašvaldību deputātiem vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP) lemšot par palikšanu amatā. To viņš piektdienas rītā atzinis LNT raidījumam 900 sekundes, vēsta raidījuma tviterkonts.

Sprūdžs: Balsojums par ierobežojumiem kriminālvajātiem deputātiem izgaismos katras partijas godījumu

Saeimas balsojums par izstrādātajiem grozījumiem pašvaldību deputātu statusa likumā būs kā lakmusa papīrs, kurš izgaismos ne tikai katras partijas godīgumu un attieksmi pret vietā un nevietā bieži piesaukto tiesiskumu, bet arī katra atsevišķa deputāta spēju sabiedrības intereses likt augstāk par personīgo labumu, pauda vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide