Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Veselības aprūpe

Mazināt bailes un satraukumu

Agnese Ērgle un Ainārs Eidons Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem un viņu vecākiem pazīstami kā daktere Trikō un dakteris Pičs. Nevienam no viņiem gan nav mediķa izglītības – abi ir dakteri klauni, kuri ar savu pozitīvismu padara uzturēšanos slimnīcā vieglāku ne tikai mazajiem pacientiem, bet arī viņu tuviniekiem.

Grib veselības aprūpi visiem

Piektdien koalīcijas partijas turpinās vērtēt veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) ieceri veidot vienotu veselības aprūpes pakalpojumu grozu. Ministre pēc pagājušajā nedēļā notikušās pirmās Attīstības komisijas sēdes paziņoja, ka koalīcijas pārstāvji šo ieceri atbalstījuši. Tomēr, lai iecerētās pārmaiņas no nākamā gada varētu stāties spēkā, darāmā vēl ir daudz.

Čakša: Veselības aprūpes sistēma 28 gadus būvēta pati sev, nevis cilvēkam

Veselības aprūpes sistēma 28 gadus ir tikusi būvētā pati sev, nevis cilvēkam, intervijā aģentūrai LETA atzina bijusī veselības ministre, tagad Saeimas deputāte Anda Čakša (ZZS). Viens no veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) pirmajiem secinājumiem jaunajā amatā bija saistīts ar sistēmu kopumā, proti, pēc Viņķeles domām, veselības aprūpes sistēma ir tendēta pati uz sevi, nevis cilvēku.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide