Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Veselības aprūpe

Vakcinēties vēl nesteidzas

Lieldienu brīvdienās veiktajā vakcinācijā pret Covid-19, kas notika masveida vakcinācijas centros Rīgā un citās lielajās pilsētās, vājā vieta bija tieši nelielais vakcinēties gribētāju skaits, to atzīst gan veselības ministrs Daniels Pavļuts (A/P), gan VC4, viena no vakcinācijas veicējiem, valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

Par krūts vēža ārstēšanu jārunā

Pandēmijas apstākļos daudzi procesi mūsu ikdienā ir apstājušies, bet tāda slimība kā vēzis nesnauž. Tā ir ārstējama, ja atklāj un ārstē savlaicīgi. Vēzis nešķiro pēc vecuma, un, piemēram, krūts vēzi diagnosticē arī gados jaunām sievietēm.

Pēc iespējas ātrāk iespējami daudzus

Nevis jārada jauni vakcinācijas kabineti slimnīcās, bet gan jāizmanto esošie resursi – Romānam Meļņikam pauž Veselības aprūpes darba devēju asociācijas izpilddirektore Ināra Pētersone.

VADDA biedri spētu sešos mēnešos veikt 1,8 miljonus pret Covid-19 vakcināciju

Veselības aprūpes darba devēju asociācija (VADDA), izvērtējot savu biedru pieredzi, kapacitāti un sadarbībā ar citiem partneriem – ģimenes ārstiem, pašvaldībām, uzņēmumus pārstāvošām organizācijām – ir gatava nodrošināt vakcināciju pret Covid-19 visai Latvijas sabiedrībai. Vakcinācijas ātrums – līdz pat 75 000 administrētu devu nedēļā jeb līdz 1,8 miljoniem sešos mēnešos, ja ir pieejamas vakcīnas un pārskatīts procesa administratīvais slogs.

Kuldīgas slimnīcā pārtrauc plānveida veselības aprūpes stacionāros pakalpojumus

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz 18. janvārim Kuldīgas slimnīcā pārtrauktas plānveida operācijas, pacientu uzņemšana plānveida ārstēšanai dienas stacionārā, kā arī rehabilitācijas pakalpojumi, nosakot izņēmumus, informē SIA Kuldīgas slimnīca sabiedrisko attiecību speciāliste Signeta Lapiņa.

Veselības ambulatoro pakalpojumu sniegšanu pagaidām neierobežos

Veselības jomas speciālistu sanāksmē pieņemts lēmums veselības ambulatoro pakalpojumu sniegšanu Latvijā pagaidām neierobežot, neskatoties uz Covid-19 izplatību, par Veselības ministrijas (VM) speciālistes Sanitas Jankas pavēstīto aģentūru LETA informēja VM pārstāvis Oskars Šneiders.

Vērtē iespēju uz laiku ierobežot arī ambulatoro pakalpojumu sniegšanu

Veselības ministrijā (VM) tiek vērtēta iespēja rosināt valdību Latvijā uz laiku ierobežot arī ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta panorāma pastāstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide