Dienas komentārs
Ziņas
LATVIJAS SIEVIEŠU BASKETBOLA IZLASE
#8
Gunta Baško
Pozīcija: Vieglā uzbrucēja
Dzimšanas gads: 1980
Augums: 180
Klubs: TTT Rīga
#13
Aija Brumermane
Pozīcija: Centrs
Dzimšanas gads: 1986
Augums: 191
Klubs: Landerneau Bretagne (FRA)
#7
Elīna Dikaioulaku
Pozīcija: Saspēles vadītāja
Dzimšanas gads: 1989
Augums: 172
Klubs: 1KS Sleza Wroclav (POL)
#44
Baiba Eglīte
Pozīcija: Uzbrūkošā aizsardze
Dzimšanas gads: 1989
Augums: 176
Klubs: TTT Rīga
#35
Kate Karlīna Krēsliņa
Pozīcija: uzbrūkošā aizsardze/vieglā uzbrucēja
Dzimšanas gads: 1996
Augums: 184
Klubs: TTT Rīga
#33
Kitija Laksa
Pozīcija: uzbrūkošā aizsardze/vieglā uzbrucēja
Dzimšanas gads: 1996
Augums: 184
Klubs: University South Florida, NCAA (USA)
#15
Ieva Pulvere
Pozīcija: uzbrūkošā aizsardze
Dzimšanas gads: 1990
Augums: 172
Klubs: TTT Rīga
#11
Aija Putniņa
Pozīcija: spēka uzbrucēja
Dzimšanas gads: 1988
Augums: 192
Klubs: Mersin (TUR)
#0
Dita Rozenberga
Pozīcija: vieglā uzbrucēja
Dzimšanas gads: 1992
Augums: 180
Klubs: Battipaglia (ITA)
#45
Digna Strautmane
Pozīcija: vieglā uzbrucēja/spēka uzbrucēja
Dzimšanas gads: 1998
Augums: 188
Klubs: Rīga/Rīdzene - Syracuse, NCAA (USA)
#12
Anete Šteinberga
Pozīcija: spēka uzbrucēja
Dzimšanas gads: 1990
Augums: 190
Klubs: Castors Brain (BEL)
#28
Kristīne Vītola
Pozīcija: spēka uzbrucēja/centrs
Dzimšanas gads: 1991
Augums: 196
Klubs: Basket 90 Gdynia (POL)
Personāls
Mārtiņš Zībarts
Galvenais treneris
Guntis Endzels
Treneris
Aigars Nerips
Treneris
KOMANDU DALĪJUMS GRUPĀS
Pasaules kauss basketbolā sievietēm norit no 22. septembra līdz 30. septembrim.
A
Kanāda
Francija
Grieķija
Koreja
B
Argentīna
Austrālija
Nigērija
Turcija
C
Beļģija
Japāna
Puertoriko
Spānija
D
Ķīna
Latvija
Senegāla
ASV
SPĒĻU GRAFIKS
26. septembris
1/8 | Ķīna |
87:81 |
Japāna | ||
1/8 | Nigērija |
57:56 |
Grieķija | ||
1/8 | Francija |
78:61 |
Turcija | ||
1/8 | Spānija |
63:48 |
Senegāla | ||
28. septembris
1/4 | |||||
1/4 | |||||
1/4 | |||||
1/4 |
29. septembris
1/2 | |||||
1/2 | |||||
Spēle par 5.- 8. vietu | |||||
Spēle par 5. - 8. vietu |
30. septembris
Spēle par 7. vietu |
|||||
Spēle par 5. vietu | |||||
Spēle par 3. vietu | |||||
Fināls |
rezultāti
22. septembris
D | Latvija | 61:64 | Ķīna |
B | Austrālija | 86:68 | Nigērija | ||
A | Koreja | 58:89 | Francija | ||
B | Turcija | 63:37 | Argentīna | ||
A | Grieķija |
50:81 |
Kanāda | ||
D | ASV |
87:67 |
Senegāla | ||
C | Japāna |
70:84 |
Spānija | ||
C | Puertoriko | 36:86 | Beļģija |
23. septembris
B | Argentīna |
43:84 |
Austrālija | ||
A | Kanāda |
82:63 |
Koreja | ||
C | Beļģija |
75:77 |
Japāna | ||
D | Senegāla |
70:69 |
Latvija | ||
A | Francija |
75:71 |
Grieķija | ||
D | Ķīna |
88:100 |
ASV | ||
C | Spānija |
78:53 |
Puertoriko | ||
B | Nigērija |
74:68 |
Turcija |
25. septembris
C | Japāna |
69:61 |
Puertoriko | ||
B | Austrālija |
90:64 |
Turcija | ||
A | Koreja |
48:58 |
Grieķija | ||
D | Senegāla |
66:75 |
Ķīna | ||
B | Argentīna |
70:75 |
Nigērija | ||
D | Latvija |
76:102 |
ASV | ||
C | Beļģija |
72:63 |
Spānija | ||
A | Kanāda |
71:60 |
Francija |