Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Literatūra

Svešiniece ciemā © DIENA

Viļakas novada Žīguru pagasta bibliotekāre Anastasija Plačinda ieraksta lugai vēja skaņu, palīdz internetbankā samaksāt rēķinus, uzklausa stāstus "kā bērniem pa Rīgu" un, aci nepamirkšķinot, izsniedz gan Apškrūmu, gan Rīgas Laiku

Rakstniece Nora Ikstena ar lasījumiem uzstāsies Lielbritānijā

No 1. līdz 3. jūnijam sešas Baltijas literātes dosies uz Lielbritāniju, lai uzstātos ar savu darbu lasījumiem un piedalītos diskusijās Londonā un Oksfordā. Latviju šajā vizītē pārstāvēs rakstniece Nora Ikstena un tulkotāja Kaija Straumanis, informēja platformas Latvian Literature pārstāvji.

Aicina uz sezonas noslēgumu lasījumu ciklā Process

Latvijas Rakstnieku savienībā, Aleksandra Čaka ielā 37-1, 30. maijā plkst. 19 notiks septītais, šīs sezonas pēdējais lasījums un saruna ciklā Process, kurā piedalīsie autori - Vilis Kasims, Arvis Kolmanis un Kristīne Želve, informēja pasākuma rīkotāji.

Jūnijā notiks festivāls Dzeja bez robežām

No 2. līdz 4. jūnijam plkst. 19 Kaņepes Kultūras centrā notiks starptautiska dzejas festivāla Dzeja bez robežām pasākumi – dzejas lasījumi, dzejnieku un mūziķu performances, kā arī jaunās literārās balvas pasniegšanas ceremonija, informēja festivāla organizatore Jeļena Glazova.

LNB atklās Mārim Melgalvim un Pēteram Brūverim veltītu izstādi(2)

17. maijā, plkst. 18 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Humanitāro un sociālo zinātņu lasītavā (2. stāvā) tiks atklāta izstāde Klasesbiedri, kas veltīta dzejnieku Māra Melgalva (1957–2005) un Pētera Brūvera (1957–2011) sešdesmitgadēm, informēja bibliotēkas pārstāvis Augusts Zilberts.