Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mūzika

Liepājā uzstāsies džeza trio 3xHess no Dānijas

Svētdien, 10. martā, plkst. 18 Liepājas koncertzālē Lielais dzintars Starptautiskā zvaigžņu festivāla ietvaros koncertēs džeza trio no Dānijas 3xHess, informēja koncertzāles pārstāve Santa Margeviča.

Latvijas Nacionālā opera un balets rīko konkursu skolēniem Ceļojums uz Operu

Lai veicinātu jauniešu interesi par operas un baleta mākslu, jau sesto gadu VSIA _Latvijas Nacionālā opera un balets aicina 9. līdz 12. klašu skolēnus piedalīties konkursā Ceļojums uz Operu, kas šogad veltīts topošajiem baleta jauniestudējumiem Hamlets un (Ne)stāsti man pasakas, informēja LNOB sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.

LNSO aicina uz koncertu goda diriģenta Vasilija Sinaiska vadībā

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) 14. februārī plkst. 19 uz Lielās ģildes skatuves sniegs koncertu diriģenta Vasilija Sinaiska vadībā, kas reiz bijis LNSO galvenais diriģents un tikko atgriezies no nozīmīga Eiropas apceļojuma ar leģendāro Sanktpēterburgas filharmonijas orķestri, informēja orķestra pārstāve Anna Babre.

Muzikālās Bankas 2018 vērtīgākā dziesma - Prāta Vētras skaņdarbs Ogles

Sestdien, 9. februārī, Daugavpils Olimpiskajā centrā noslēdzās Latvijas Radio 2 aptauja Muzikālā Banka 2018, kurā gada vērtīgākās dziesmas titulu ieguva Prāta Vētras izpildītā dziesma Ogles. Pirmajā trijniekā iekļuva arī Dons un Ozols ar kompozīciju Salauzta sirds, savukārt trijnieku noslēdza Tautumeitas ar dziesmu Sadziedami. Fināla cīņā par gada vērtīgākas dziesmas titulu piedalījās 15 kompozīcijas, kuras Latvijas Radio 2 aptaujā guvušas vislielāko klausītāju un žūrijas atzinību. Šova noslēgumā grupa tika sveikta ar skaļām stāvovācijām. Prāta Vētras solists Renārs Kaupers pateicās dziesmas mīļotājiem un īpaši Daugavpils publikai par sirsnīgu un viesmīlīgu uzņemšanu.