Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +9 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 22. oktobris
Irīda, Īrisa, Airisa

Ziņas

Pasūtītājs iepirkumos tiesas vietā © DIENA

Par jauno regulējumu publiskajos iepirkumos, kas, pēc uzņēmēju domām, var kalpot par stimulu korupcijai, Rolanda Pētersona saruna ar Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāju Arti Lapiņu.

Lokdauna laikā pirmās nepieciešamības preču veikali strādās līdz plkst.19(4)

No ceturtdienas, 21.oktobra, līdz 15.novembrim īpaši stingro Covid-19 ierobežojumu jeb stingrā "lokdauna" laikā klātienes saimniecisko pakalpojumu sniegšanas vietas un pirmās nepieciešamības preču tirdzniecības vietas klātienē darbu varēs sākt ne ātrāk kā plkst.6 un beigt ne vēlāk kā plkst.19, liecina valdībā apstiprinātie grozījumi ārkārtējās situācijas regulējumā.

Ģimenes ārstiem vajadzēs sazināties un aicināt seniorus vakcinēties pret Covid-19(2)

Ģimenes ārstiem, kuri ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu, līdz 7.novembrim vajadzēs sazināties ar pacientu sarakstā reģistrētajiem pret Covid-19 nevakcinētajiem pacientiem vecumā no 60 gadiem ar mērķi aicināt pacientus līdz 14.novembrim sākt vakcināciju, paredz valdībā pieņemtie grozījumi ārkārtējās situācijas rīkojumā.

Stacionāros šobrīd atrodas 1162 sasirgušie(1)

Ārstniecības iestādēs pagājušajā diennaktī ievietots 171 Covid-19 pacients, bet 120 no tām izrakstīti, līdz ar to kopumā stacionēto Covid-19 pacientu palielinājies no 1134 līdz 1162, liecina Nacionālā veselības dienesta informācija.