Laika ziņas
Šodien
Migla

Ziņas

de facto: Valsts par sava īpašuma izmantošanu interesējas pēc tiesas aizrādījuma(3)

Tikai pēc Augstākās tiesas aizrādījuma Finanšu ministrija un Valsts nekustamie īpašumi sākuši rīkoties, lai saprastu, kas īsti notiek ar valstij piederošo zemes gabalu Jūrmalā, pašā jūras krastā, šovakar informē Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Tiesa secināja, ka, lai arī valsts īpašums iznomāts un būvatļauja izdota pansionāta būvniecībai, visticamāk tajā tiek būvēta savrupmāja. Ministru kabinetam līdz septembra sākumam bija jāsniedz tiesai atbilde.

Ziņojums: Latvijā turpina pieaugt patentmaksas maksātāju skaits

Kopš patentmaksas maksātāju kategorijas ieviešanas, šo sociāli apdrošināto personu skaits vidēji mēnesī turpina palielināties, pausts Labklājības ministrijas informatīvajā ziņojumā par pašnodarbināto personu un patentmaksu maksātāju sociālo nodrošinājumu.

Sācies astronomiskais rudens

Latvijā un citviet Zemes ziemeļu puslodē iestājies astronomiskais rudens, savukārt dienvidu puslodē sācies pavasaris.

Tukša vieta ir izšķērdība © DIENA

Rīga nekad nebūs gatava, un nekad pilnīgu pabeigtību nesagaidīs arī moderns birojs, liecina IT kompānijas Accenture pieeja, kur ir vieta gan pārbaudītiem, aprobētiem konceptiem, gan jaunām idejām un eksperimentiem. Mūsdienīgā darba vidē visu laiku jāseko līdzi un jāpielāgojas tam, kā notiek reālais darbs un kādas ir darbinieku vajadzības, kas ir ļoti mainīgi lielumi. "Kad man jautā par modernu darba vidi, saku, ka visam apakšā ir ļoti racionāli lēmumi," teic Accenture darba vides un nekustamā īpašuma vadītāja Latvijā Inga Zvaigzne.

Savu vārdu cilvēks – Francisks © DIENA(12)

Par pāvestu Francisku saka, ka viņš ir citādāks nekā viņa priekšgājēji. Pāvests, kurš pusdieno ar bezpajumtniekiem. Pāvests, kurš skūpsta nelegālo imigrantu bērnus un pozē "pašiņos" ar bēgļiem. Pāvests, kurš atvēris savu bezmaksas veļasmazgātavu Romā. Kuram ir savs Twitter un Instagram konts. Kurš nebaidās runāt atklāti ar žurnālistiem. Un pāvesta vārdos pat ieklausās neticīgie.

Slimnīcā nogādāts vēl viens sēņu upuris

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi slimnīcā ar aizdomām par saindēšanos ar sēnēm nogādājuši kādu 57 gadus vecu sievieti Vidzemē, aģentūrai LETA pastāstīja NMPD pārstāve Arita Rudzīte.

Klaipēdas šosejas posmā no Liepājas līdz Nīcai pabeigti remontdarbi

Pabeigti būvdarbi starp Liepāju un Nīcu uz valsts galvenā autoceļa Liepāja–Lietuvas robeža (Rucava) (A11) (10,42.-27,37. km). Atjaunotajā ceļa posmā vēl saglabāsies ātruma ierobežojums 70 km/h. Pēc seguma virskārtas izbūves ceļu klājošā bitumena saistviela veido neredzamu plēvīti, kas var būt slidena. Ir nepieciešams laiks, lai ar automašīnu riepām šo plēvīti nodeldētu. Ātruma ierobežojums tiks noņemts tad, kad saķeres mērījums šajā posmā atbildīs normai, portālam Diena.lv paziņoja LVC pārstāvji.