Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Ziņas

2500 pedagogu gatavi iziet ielās, ja nesaņems solīto(19)

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padome ir vienota nostājā par to, ka nepieciešams pieprasīt solīto darba algas pieaugumu šim gadam. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga Dienai norāda - ja tāds netiks saņemts, aptuveni 2500 pedagogu gatavi iziet protestā. Ja nenostrādās arī tas, skolotāji streikošot.

Meklē bezvēsts pazudušo Elīzu Draudiņu

Valsts policija lūdz palīdzību bezvēsts pazudušas sievietes meklēšanā. 1995. gadā dzimusī Elīza Draudiņa sestdien, 9. februārī, pēdējo reizi sazinājusies ar savu draugu un pēc tam redzēta plkst. 6.40 Birzgalē. Kopš tā laika viņas atrašanās vieta nav zināma.

Latvijas kosmētikas eksporta apmērs pērn audzis par 18%

Latvijas kosmētika pagājušajā gadā eksportēta 106 miljonu eiro apmērā, kas ir par 18% vairāk nekā 2017.gadā, aģentūrai LETA pavēstīja Latvijas Kosmētikas ražotāju asociācijā, atsaucoties uz Centrālās statistikas pārvaldes datiem.

Kariņš paziņo par finanšu sektora kontroles reformu(35)

Trešdien, 20. februārī, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pēc Finanšu sektora attīstības padomes sēdes paziņoja par lēmumu īstenot finanšu sektora kontroles reformu, lai stiprinātu nozares uzraudzību Latvijā.

airBaltic no Boeing 737 atteiksies gadu ātrāk nekā plānots(5)

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņojusi, ka pārtrauks savā flotē esošo Boeing 737 lidmašīnu izmantošanu 2019. gada rudenī jeb gadu agrāk nekā tika sākotnēji plānots. Lidsabiedrības mērķis ir vienkāršot floti un izmantot papildu efektivitāti, ko sniedz Airbus A220-300 lidmašīnas, kas jau gada nogalē būs vienīgie reaktīvie lidaparāti airBaltic flotē.

Sāk meklēt Koļegovas pēcteci amatā(1)

Trešdien, 20. februārī, Valsts kanceleja izsludinājusi atklātu konkursu Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektora amatam. Pretendenti aicināti pieteikties līdz 11. martam.

Pabrika vārdā no Krievijas serveriem izsūtīti viltus e-pasti(21)

Vakar, 19.februārī, izmantojot viltus e-pasta adresi, aizsardzības ministra Arta Pabrika (Attīstībai/Par!) vārdā vairākiem adresātiem valsts iestādēs izsūtīta ziņa ar nepatiesu un kompromitējošu saturu, aģentūra LETA uzzināja Aizsardzības ministrijā.

Kariņš: Skolotāji ir situācijas ķīlnieki(49)

Skolotāji kļuvuši par esošās situācijas ķīlniekiem, tomēr ir skaidrs, ka ar algu pielikumu viņi var rēķināties no 2020. gada, trešdienas rītā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma atzina premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV).

Vidējā aritmētiskā atzīme © DIENA(6)

Gada sākumā Siguldas Valsts ģimnāzijā (SVĢ) tika mainīta kārtība, kādā tiks vērtēti skolēnu pārrakstītie ieskaites darbi. Jaunie grozījumi mācību sasniegumu izvērtēšanā paredz, ka no pārrakstītā ieskaites darba un iepriekš iegūtā vērtējumu kopsummas tiks izvilkta vidējā atzīme. Piemēram, ja skolēns ir saņēmis kontroldarbā vērtējumu trīs, bet pārrakstot septiņi, tad vidējā atzīme, kuru viņš saņems, būs pieci.

No iepriekšējās RS valdes varētu piedzīt vairākus miljonus eiro(3)

Pēc iepazīšanās ar starptautiskās auditoru kompānijas Ernst & Young sagatavoto ziņojumu par situāciju galvaspilsētas uzņēmumā Rīgas satiksme (RS) varētu tikt lemts par iespēju no atbildīgajām personām - iepriekšējās valdes - piedzīt vairākus miljonus eiro, otrdien Latvijas Televīzijā pavēstīja RS pašreizējais vadītājs Anrijs Matīss.

EM varētu mainīt advokātu biroju OIK atcelšanas seku izvērtēšanai(17)

Ekonomikas ministrija šobrīd izvērtē tikai pirms nedēļas obligātā iepirkuma pārtraukšanas tiesiskuma izvērtēšanai piesaistītā zvērinātu advokātu biroja Ellex Klavins iespējamo interešu konfliktu, ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) neizslēdz, ka var tikt meklēts cits advokātu birojs, otrdien vēstīja LNT Ziņas.