Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Būt prasīgākiem © DIENA(9)

Analizējot un runājot par Latvijas mediju piedāvāto saturu, asākās diskusijas un skaļākie skandāli līdz šim bijuši saistīti ar nepietiekamu finansējumu, kura dēļ pietrūkst oriģinālsatura vai nav iespējas nopirkt tiesības pārraidīt, piemēram, populārus sporta vai kultūras dzīves notikumus. Daudz diskutēts par to, cik liela daļa jāatvēl izklaidei, cik tā dēvētajai nopietnajai kultūrai; tāpat runāts par nepieciešamību vairāk popularizēt pašmāju zinātnes sasniegumus, labos piemērus uzņēmējdarbībā utt. Taču cik daudz uzmanības Latvijas mediji ikdienā pievērš tādai nopietnai tēmai kā ekonomika un finanses?

Nākamgad Lielā talka norisināsies 24.aprīlī

Lai rūpētos par Latvijas dabu - tās tīrību un ilgtspējību, nākamgad Lielā talka norisināsies 24.aprīlī, informēja Lielās talkas sabiedrisko attiecību konsultante Jana Kralliša.

EK aizrāda Latvijai par atsevišķu ES tiesību aktu nepildīšanu(4)

Eiropas Komisija (EK) sagatavojusi kārtējo lēmumu paketi pārkāpuma lietās, proti, tā tiesiski vēršas pret dalībvalstīm, kuras nav izpildījušas Eiropas Savienības (ES) tiesību aktu uzliktos pienākumus, un to vidū ir arī Latvija, informē EK pārstāvniecības Latvijā pārstāve Kristīne Liepiņa.

Zvejas ostām būs pieejams atbalsts nepilna miljona eiro apmērā

Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākuma Zvejas ostas un izkraušanas vietas desmitās kārtas pieejamais publiskais finansējums būs 986 948 eiro, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Plāns B īslaicīgai bērnu aprūpei © DIENA(2)

Jelgavas pilsētas pašvaldībā nesen darbu sācis bērnu īslaicīgās aprūpes centrs Covid-19 skartajām ģimenēm. Centrs ir paredzēts bērniem, kuru vecāki pēc saslimšanas ar koronavīrusu ir nonākuši slimnīcā, un šajā laikā nav neviena cita, kas varētu uzņemties rūpes par bērniem.

Vairums trešdien atklāto Covid-19 gadījumu reģistrēti Rīgā un Latgalē

No aizvadītajā diennaktī atklātajiem kopumā 930 Covid-19 inficēšanās gadījumiem vairāk nekā 55% reģistrēti Rīgā un Daugavpilī, bet salīdzinoši straujš saslimstības kāpums bijis arī Latgalē kopumā un Pierīgā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

LPIA aicina valdību pārskatīt aizliegumu tirgot drukātos preses izdevumus brīvdienās un svētku dienās

Ministru kabinets lēma, ka no šā gada 5. decembra brīvdienās un svētku dienās varēs darboties tikai aptiekas, tajā skaitā veterinārās aptiekas, un veikali, kuros drīkstēs tirgot tikai pirmās nepieciešamības preces - pārtikas preces, higiēnas preces un degvielu. Tas nozīmē, ka nedēļas nogalēs un svētku dienās pārtikas veikalos nedrīkstēs tirgot drukātos preses izdevumus.

Rīgas ostā top ekskluzīva peldoša sala, kur atradīsies pludmales klubs(2)

Pēc franču kompānijas Smart Island Riviera pasūtījuma uzņēmuma Latitude Yachts ražotnē Rīgas ostā šoruden top ekskluzīvs kuģa projekts - 1700 m2 plaša peldoša sala, kuru nākotnē viesu uzņemšanai plānots noenkurot Francijas Rivjērā netālu no Kannām. Uz peldošās salas atradīsies pludmales klubs ar restorānu, bāru un peldbaseinu, un uz tā vienlaikus varēs uzņemt līdz pat 400 viesiem.