Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Var nākties iztikt bez īstermiņa aizdevumiem © DIENA(10)

Valsts prezidenta izsludinātie grozījumi Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ne vien ir savstarpēji pretrunīgi, bet arī no patēriņa kreditēšanas tirgus izslēdz īstermiņa aizdevumus, kurus līdz šim sniedza nebanku kreditēšanas nozares uzņēmumi, norādījis Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) vadītājs Gints Āboltiņš. Tomēr vairāku jaunajā Saeimas sasaukumā ievēlēto politisko spēku izteiktie paziņojumi liek domāt, ka likuma normu mīkstināšana, visticamāk, nenotiks.

Nozīmīga darbaspēka rezerve © DIENA(4)

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) nesen – no 17. līdz 28. septembrim – visos Latvijas reģionos rīkoja akciju Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos. Akcijas mērķis ir sekmēt šādu cilvēku iekļaušanos darba tirgū, un pasākums notika jau otro gadu, pērn tajā iesaistījās 62 darba devēji un 207 personas ar invaliditāti.

Latvietim par narkotiku kontrabandu Lielbritānijā desmit gadi cietumā(2)

Lielbritānijas tiesa 39 gadus vecam Latvijas pilsonim par narkotiku kontrabandu piespriedusi desmit gadus cietumā, vēsta tīmekļa izdevums KentOnline un citi britu mediji. Apsūdzētais īpašas konstrukcijas degvielas tvertnē vedis kokaīnu 1,4 miljonu sterliņu mārciņu (1,6 miljonu eiro) vērtībā.

Aptauja: Latvijā 57% mājsaimniecību šķiro atkritumus

Latvijā 57% mājsaimniecību šķiro atkritumus, kas ir par četriem procentpunktiem vairāk nekā gadu iepriekš, aģentūrai LETA pavēstīja AS Latvijas zaļais punkts pārstāvji, atsaucoties uz veiktās aptaujas datiem.