Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ziņas

Latvijai nevēlas būt sveši © DIENA(11)

"Es negribu atbraukt un justies te svešs," Dienai saka Ralfs Magnuss Ritums. Viņš ir viens no 24 diasporas jauniešiem, kas vēlas nostiprināt latviešu valodas zināšanas un izzināt savu senču kultūru. Latviešu valodas un kultūras vasaras skola latviešu diasporai Latvijas Universitātē (LU) tiek rīkota pirmo reizi. Dienas uzrunātie dalībnieki cer, ka nākotnē viņu saikne ar Latviju būs ciešāka.

Otrdiena būs karsta un vējaina

Otrdien Latvijā ziemeļaustrumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 9-14 metriem sekundē un gaiss sakarsīs līdz +27..+32 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Atradu, atdevu, nepublicēju © DIENA(14)

Ne pirms, ne arī pēc Vispārīgās datu aizsardzības regulas pieņemšanas nejauši atrastu personu apliecinošu dokumentu vai bankas kartes īpašnieku nevajadzētu mēģināt atrast ar sociālo tīklu vai mediju starpniecību. Par šādu rīcību var iekulties arī nelielās nepatikšanās, taču cilvēki joprojām regulāri publicē nozaudētas pases, ID kartes, autovadītāja apliecības vai bankas kartes fotogrāfijas Facebook.

Meklē bezvēsts prombūtnē esošo Dmitriju Mohovu

Valsts policija (VP) meklē 1980.gadā dzimušo Dmitriju Mohovu, kurš 6.jūlija pēcpusdienā izgāja no savām mājām Rēzeknē, Kooperatīva šķērsielā 13 un līdz šim brīdim nav atgriezies, kā arī nav zināma viņa atrašanās vieta. Telefons, pase un personīgās mantas atstātas mājās.