Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ziņas

Pirkumu grozi kļūst pilnāki © DIENA(5)

Neraugoties uz iedzīvotāju skaita sarukšanu, kas samazina arī patērētāju skaitu, mazumtirdzniecības apjoms Latvijā turpina pieaugt, ko ekonomisti skaidro ar iedzīvotāju ienākumu palielināšanos. Turklāt atsevišķās mazumtirdzniecības jomās lielāku apgrozījumu veicina arī uz Latviju atbraukušie tūristi. Septembrī kopējais mazumtirdzniecības apjoms, rēķinot salīdzināmajās cenās (tātad atrēķinot inflācijas ietekmi), pret iepriekšējā gada atbilstošu mēnesi pieauga par 3,5%, bet oktobrī – par 2,4%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Korupcijas skandāls: Bemhens esot paudis izbrīnu par notikušo © DIENA(8)

Vairāk nekā 30 kratīšanu, aizturēti seši cilvēki Latvijā un divi Polijā, no amata atstādināts pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens – notikumi, kas saistās ar iespējamo korupcijas skandālu, seko viens otram. Nu šai virknē ierindojusies arī Rīgas domes opozīcijas prasība atstādināt visu RS valdi.

Tiesa apcietina RS departamenta direktoru Volkinšteinu(3)

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien piemēroja apcietinājumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētajam Rīgas satiksmes (RS) infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktoram Igoram Volkinšteinam.

KNAB lūdz apcietināt arī Volkinšteinu(2)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lūdz tiesu aizturētajam Rīgas satiksmes (RS) infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktoram Igoram Volkinšteinam kā drošības līdzekli piemērot apcietinājumu, noskaidroja aģentūra LETA.

Tiesa apcietina uzņēmēju Martinsonu(12)

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien piemēroja apcietinājumu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētajam uzņēmējam Mārim Martinsonam.

KNAB aizturējis Rīgas satiksmes departamenta direktoru Volkinšteinu(13)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki otrdien aizturējuši pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme (RS) Infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktoru Igoru Volkinšteinu, aģentūrai LETA apstiprināja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.

Lai palīdzētu daudziem © DIENA(5)

Labdarības organizācijas Ziedot.lv mājaslapā redzams, ka līdzcilvēku palīdzība iedzīvotājiem nepieciešama ne tikai veselības problēmu risināšanai, bet arī pavisam ikdienišķās un it kā pašsaprotamās lietās. Bez lūgumiem pēc naudas vēža ārstēšanai un rehabilitācijas pasākumiem ir arī aicinājumi ziedot līdzekļus malkas iegādei trūcīgiem sirmgalvjiem, bērnunama bērnu uzņemšanai ģimenēs un vēl daudz dažādām citām nepieciešamībām.

LTV: KNAB paviesojies arī Rīgas domē(1)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki otrdien veikuši kratīšanu arī Rīgas domē, Latvijas Televīzijai apstiprinājis Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (Gods kalpot Rīgai), kurš šobrīd pilda mēra pienākumus.

Izglītības komisija aicina IZM un VARAM rast iespēju pagarināt internātskolu finansēšanas pārejas periodu

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija otrdien vienojās vērsties pie Izglītības, kultūras un zinātnes ministrijas (IZM) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), aicinot tuvākajā laikā rast risinājumu, kā pagarināt pārejas periodu internātskolu finansēšanai, lai nodrošinātu to darbības uzturēšanai nepieciešamos līdzekļus, vēsta Saeimas Preses dienests.