Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Publikācijas

Kurš būs īstais jaunais ticības sludinātājs © DIENA(32)

Pēdējo reizi kādas partijas kongresā biju pirms daudziem, daudziem gadiem – kādreiz varenās Tautas partijas norieta laikā. Toreiz tas virknei delegātu izvērtās par emocionālu pārdzīvojumu un arī šo rindu autorei. Kopš tā laika pagājuši astoņi gadi un rētas sadzijušas. Tādēļ radās pilnīgi interese: kas diez tagad mainījies kongresu modē? Turklāt pēdējā laikā viss kaut kā sakritis tā, ka vairāk sanāk rakstīt par tiešām labiem cilvēkiem un daudzsološām idejām, – tā ka pašai jau sāk šķist, ka varbūt pārāk rožaina tā aina veidojas. Tāpēc uzreiz piekritu SestDienas mudinājumam apmeklēt Saskaņas kongresu.

Cer sadarboties problēmu risināšanā © DIENA(1)

Ar Rīgas domes priekšsēdētāja Oļega Burova (GKR) un Ādažu novada domes priekšsēdētāja Māra Sprindžuka (LRA) parakstu apstiprināts galvaspilsētas un Pierīgas pašvaldību apvienības sadarbības memorands.

Iespēja atrast naudu pastāv © DIENA(25)

Veselības nozares pārstāvju skatījumā godīgāk būtu 42 miljonus eiro, kas paredzēti mediķu atalgojuma palielināšanai, sadalīt vienādi visiem veselības aprūpes nozarē strādājošajiem. Tā pēc Stratēģijas padomes sēdes skaidroja veselības ministre Ilze Viņķele (A/P).

Par Brexit labāk nerunāt © DIENA(13)

1. novembrī Eiropas Savienībā (ES) un Lielbritānijā vajadzēja iestāties haosam, jo britu premjera Borisa Džonsona vēl šā mēneša sākumā paustā pārliecība bija, ka 31. oktobris Lielbritānijai kā ES dalībvalstij būs pēdējā diena. Tā nenotika. Par iemesliem un pašreizējo aktuālo situāciju intervijā Jolantai Plaukai stāsta Latvijas vēstniece Lielbritānijā Baiba Braže.

Merkele nostiprina partnerību ar Indiju © DIENA(3)

Vācijas kanclere Angela Merkele sestdien noslēgs triju dienu vizīti Indijā, kur viņu pavada 12 valdības ministri un vairāku desmitu uzņēmumu vadītāji, lai nostiprinātu ekonomiskās un stratēģiskās attiecības. Kancleres tālais brauciens seko Vācijas parlamenta atbalstītajai rezolūcijai, kas mudina pacelt jaunā līmenī Vācijas un Indijas attiecības.

Kalendārs

Novembris, 2019
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8

Šobrīd arhīvā par maksu pieejama daļa no laikraksta Diena publikācijām, kas publicētas sākot ar 2017. gada 1. novembri.