Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Publikācijas

Meklējot lielāko ienesīgumu © DIENA(2)

Šobrīd faktiski neesošs banku termiņnoguldījumu ienesīgums, kuru krietni vien apsteidz Latvijas inflācija, var radīt zināmu dilemmu par to, kā aizsargāt savu uzkrājumu vērtību no pirktspējas zuduma.

Solīts mediķu makā nekrīt © DIENA(31)

Vairāki simti mediķu šodien piedalās piketā pie Saeimas, protestējot pret plānoto veselības aprūpes finansējuma apmēru tuvākajiem gadiem, kā arī atgādinot par deputātu pašu pieņemtajiem likuma grozījumiem, solot nākamgad par 20% palielināt ārstniecības personu atalgojumu. Vēl vairāki simti protesta akcijā iesaistīsies, atrodoties vienas dienas bezalgas atvaļinājumā un šodien medicīnas pakalpojumus nesniedzot.

Atkritumus sauc par lielisku mēslojumu siltumnīcai © DIENA(1)

Jūnija sākumā Valsts vides dienests (VVD) veica pārbaudes pēc saņemtajiem ziņojumiem, ka Ogresgala pagastā kādā mežā tiek izgāzti sadzīves atkritumi. Sūdzībā tika norādīts, ka teritorijā var redzēt papīru, plastmasu, auduma paliekas, stiklu, kā arī tādus bīstamos atkritumus kā medikamenti un šļirces, vēstī Diena.lv. Vispirms VVD pieprasīja paskaidrojumus no zemes īpašnieka Andra Saulīša, pēcāk pārbaudes laikā tika konstatēts, ka teritorijā ir atkritumu kaudze aptuveni 11 500 m3 apmērā.

Spānijā jau otrās vēlēšanas šogad © DIENA

Visticamāk, ka pēc svētdien notiekošajām jau otrajām parlamenta vēlēšanām šogad Spānijai neizdosies izbeigt politisko nestabilitāti, kas eirozonas ceturto lielāko ekonomiku pārņēmusi vairākus gadus. Tam par iemeslu ir spāņu novēršanās no tradicionāli valdošajām partijām un arvien sadrumstalotāks parlaments, kas traucē izveidot stabilu valdību. Vēlētāju aptaujas ļauj prognozēt, ka arī pēc šīs nedēļas balsojuma neviens politiskais spēks neiegūs tik daudz balsu, lai varētu vienatnē veidot valdību, tāpēc ir gaidāmas sarežģītas un ilgstošas valdības veidošanas sarunas.

Jaunie ārsti: mēs jūtamies pievilti © DIENA(59)

Ja politiķi nepildīs pašu pieņemto likumu par algu paaugstinājumu mediķiem, var tikt rosināta Saeimas atlaišana, intervijā Rūtai Kesnerei uzsver Jauno ārstu asociācijas biedrs, pirmā gada rezidents Artūrs Šilovs.

Kalendārs

Novembris, 2019
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8

Šobrīd arhīvā par maksu pieejama daļa no laikraksta Diena publikācijām, kas publicētas sākot ar 2017. gada 1. novembri.