Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +20 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Populārākās ziņas

1

Ziemeļblāzmu draudi Zemei

Šopavasar novērotās gleznainās ziemeļblāzmas sagādāja neaizmirstamus mirkļus miljoniem ziemeļu puslodes iedzīvotāju, taču tām varētu būt kāda nepatīkama blakne.
2
3

Mode no mizām, kafijas un arī mēsliem

Domājot par ilgtspējības dažādību dizainā, Vidzemes tirgū Rīgā 17. jūlija vakarā risināsies modes performance 2Grow. "Mūsuprāt, tas ir vienīgais veids, kā rīkoties mūsdienās, – izmantot kaut ko jau esošu, lai radītu kaut ko jaunu," uzsver dizainers un Jauniešu modes un dizaina nodibinājuma 2ivi komandas vadītājs ...
4
5
6
7

Alkohols - no 21 gada vecuma

Pirms 40 gadiem ASV stājās spēkā federālais likums, kas noteica: alkoholiskos dzērienus drīkst iegādāties tikai personas, kas sasniegušas 21 gada vecumu. Nākamajos pāris gados attiecīgus likumus pieņēma tās daudzās pavalstis, kurās līdz tam pie reibinošajiem dzērieniem legāli varēja tikt jau no 18, 19 vai 20 gadu vecuma.
8
9
10

FIB "provizoriski identificējis" šāvēju, kurš ievainoja Trampu

ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) sestdienas vakarā (svētdien pēc Latvijas laika) paziņoja, ka "provizoriski identificējis" šāvēju, kurš priekšvēlēšanu mītiņā Pensilvānijas štatā ievainoja republikāņu Baltā nama kandidātu Donaldu Trampu.
11

Katra frāze kā ieelpa un izelpa

Vispirms es dziedāju vistām! Un viņas patiešām klausījās, – saka dziedātāja Monta Martinsone (35), kuras soprāns nu jau vismaz divpadsmit gadu skan senās mūzikas notikumos Latvijā. Tikmēr Lietuvā viņu pazīst kā laikmetīgās mūzikas izpildītāju.
12

Svinēt laiku, dabu un cilvēkus

Iespējams, šī ir pēdējā vieta uz Zemes, kur var atrast laiku. Mūzikas un vārda pasākums Aigu om! Igaunijā apvērš festivāla ideju kājām gaisā – skaļa pūļa un burzmas vietā tas piedāvā meditatīvu mūziku dabas vidū, meža taku dziedinošo spēku un cilvēku sirsnību. Bez lielām skatuvēm, ar dažādām norisēm vairākos mazos Dienvidigaunijas ciemos t...
13
14