Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Populārākās ziņas

1

LTV: Liecināt sācis pats Rimšēvičs(5)

Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča kukuļošanas krimināllietā viens no apsūdzētajiem pēc apsūdzības izsniegšanas ir mainījis taktiku un sācis liecināt. Šī persona, kura mainījusi taktiku tiesvedībā, esot pats Rimšēvičs, piektdien ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma.
2
3

Arī Bemhens iet cietumā(20)

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien SIA Rīgas satiksmes (RS) iepirkumu lietā piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu bijušajam ilggadējam uzņēmuma valdes priekšsēdētājam Leonam Bemhenam.
4

Aizturēts bijušais RS vadītājs Bemhens(20)

Piektdienas pēcpusdienā KNAB ir aizturējis ilggadējo SIA Rīgas satiksme vadītāju Leonīdu Bemhenu, kurš ticis nogādāts tiesā, kur tiek lemts par piemērojamo drošības līdzekli.
5
6
7
8
9
10

Tiesa jau trešo stundu lemj par Bemhena apcietināšanu(2)

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa jau trešo stundu lemj par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lūgumu piemērot apcietinājumu bijušajam pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" (RS) valdes priekšsēdētājam Leonam Bemhenam.
11

Latvijas lepnuma stāsts: Ģimene, kurā visi ir savējie

"Viens no maniem dēliem teica, ka es jau varētu visu pasauli adoptēt," smejas Aija Dzierkale, kura kopā ar vīru Jāzepu pieteikta Latvijas lepnuma balvai. Dzierkaļu pāris 30 laulības gados aprūpējis vairāk nekā 20 bērnu.
12

Aizturēti Kauguru pasta nodaļas aplaupītāji(4)

Aizdomās par bruņotu laupīšanu, kas tika izdarīta šā gada septembrī no Kauguru pasta nodaļas, Valsts policija (VP) ir aizturējusi divus vīriešus. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka noziegums bijis rūpīgi plānots. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess, aizturētajiem piemēroti drošības līdzekļi un uzlikts arests mantai.
13
14

Tieši septiņas reizes laimīgāki

Dagnija Veidemane ar ģimeni – vīru Andri un savu mammu Līgu Gedrovicu – dzīvo skaistā apkārtnē mežu un kaimiņu māju ielokā. Māja pirms pieciem gadiem pārbūvēta ērta, plaša un mājīga. Vairākas stundas baudot Dagnijas viesmīlību, mēs nejutām, ka bez jau minētajiem mājas iedzīvotājiem tajā iekārtojušies arī četri suņi un trīs kaķi. Dagnija smejot s...
15

Algologs – sāpju novēršanas speciālists

Pateicoties savlaicīgas diagnostikas pieejamībai, zaļajam koridoram un iedzīvotāju informētībai par onkoloģiskajām saslimšanām, to cilvēku skaits, kas uzsāk ārstēšanos no onkoloģiskajām slimībām, pēdējo gadu laikā ir būtiski palielinājies. Mediķi joprojām mudina iedzīvotājus savai veselībai pievērst nopietnāku uzmanību, jo vēzis lielākoties ir v...
16
17
18

Attīstībai/Par! ieinteresēta uzņemties FM, VM un AM pārraudzību(9)

Partiju apvienība Attīstībai/Par! (AP) topošajā valdībā ir ieinteresēta uzņemties Finanšu ministrijas (FM), Veselības ministrijas (VM) un Aizsardzības ministrijas (AM) pārraudzību, šodien pēc tikšanās ar partiju apvienību Jaunā Vienotība (JV) un tās premjera amata kandidātu Krišjāni Kariņu žurnālistiem pauda AP līdzpriekšsēdētā...
19
20
21
22
23

Pārāk karstajā gadu krāsnī

Aktieris un režisors Oļģerts Šalkonis (20.05.1931.–12.12.2018.) teātrī, radio un operā piedzīvoja spilgtu mūžu
24
25
26
27
28
29
30

Austrālija atzīst Rietumjeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu(5)

Austrālija ir nolēmusi oficiāli atzīt Rietumjeruzalemi par Izraēlas galvaspilsētu, bet nogaidīs ar vēstniecības pārcelšanu uz turieni no Telavivas, līdz būs panākta mierīgs atrisinājums konfliktam starp Izraēlu un palestīniešiem, sestdien paziņoja Austrālijas premjerministrs Skots Morisons.

Diena jautā

Jauna valdība Latvijā būs

Kopā nobalsojuši: 907