Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Populārākās ziņas

1
2

KNAB aiztur Kaimiņu(16)

Saeima ceturtdien atbalstīja lēmumu par piekrišanu aizturēšanai, kā arī kratīšanai pie deputāta Artusa Kaimiņa (KPV LV). Uzreiz pēc Saeimas sēdes Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki deputātu aizturēja.
3
4
5

Patērētājam būs izvēle – dzert krāna ūdeni vai pirkt pudelē(5)

Kad beidzot tiks nojaukts Salaspils kodolreaktors un noglabātas tā bīstamās daļas, vai nākotnē dzersim ūdeni no krāna vai PET pudelēm un kādā veidā būtu stiprināmas pašvaldības – Romāna Meļņika intervija ar Latvijas vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhardu.
6
7

Kaimiņš mirkli pirms aizturēšanas pauž neizpratni

Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam (KPV LV) pagaidām neesot skaidrības, par kādiem jautājumiem Ģenerālprokuratūra lūgusi parlamentam atļauju viņa aizturēšanai un kratīšanas veikšanai, trešdien pēc Saeimas sēdes un mirkli pirms aizturēšanas medijiem sacīja Kaimiņš.
8
9
10
11
12

Nepārsteidz un pagodina

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA), Saeimas Ārlietu komisijas vadītājs Ojārs Ēriks Kalniņš (Vienotība) un viņa biedrs Rihards Kols (NA), Nacionālās drošības komisijas vadītāja Inese Lībiņa-Egnere (Vienotība), tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (NA) un iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (Vienotība), Vienotības
13
14

Trampa kosmosa spēki(2)

ASV prezidents Donalds Tramps devis rīkojumu Pentagonam izveidot jaunus ASV "kosmosa spēkus", kam jākļūst par ASV bruņoto spēku sesto daļu.
15
16
17
18
19
20

Darījuma vietā šantāža(6)

Donalda Trampa un viņa administrācijas izvērstā cīņa par "taisnīgu starptautisku tirdzniecību" ar sankcijām līdzvērtīgu tirdzniecības ierobežojumu palīdzību ir novedusi pie atbildes pasākumiem no uzreiz veselas plejādes valstu, ieskaitot ASV tuvākos sabiedrotos.
21
22
23

Ar "aizkariem" var mazināt smēķēšanu?(2)

Ceturtdien Saeima otrajā lasījumā skatīs Sociālo un darba lietu komisijas sagatavotos grozījumus Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumā, kas paredz noteikt prasību cigaretes un citus tabakas produktus mazumtirdzniecības veikalos novietot tā, lai pircējiem tie nebūtu redzami, p...
24
25
26
27
28
29
30

Diena jautā

Vai mūsdienās bez pieejas internetam ir iespējams pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā?

Kopā nobalsojuši: 937