Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs

Populārākās ziņas

1
2
3
4

Latvija ir viena no aktīvākajām Covid-19 testētājām ES(7)

Pagājušajā nedēļā nedaudz sarucis veikto Covid-19 testu skaits, taču Latvija ir viena no aktīvākajām testētājām Eiropas Savienībā (ES), teikts šodien paredzētajai Ministru kabineta un Krīzes vadības padomes sēdei sagatavotajā prezentācijā.
5
6

Rosina maksāt arī pašiem(4)

Dabaszinātņu tematiskajā grupā vairākums studentu mācās par valsts naudu, proti, 63% jeb 4565 studenti, pārējie 2704 – par maksu, tostarp neklātienē un privātajās augstskolās studējošie. Šīs nozares studiju programmas iedalāmas divās daļās – datorzinātnes (tās mācās ap 80% no šīs jomas) un dabaszinātnes un matemātika. Šis iedalījums skar arī alg...
7

Vērojama konkurence par uzņēmumiem(8)

Raugoties darba sludinājumos, ar kuru palīdzību tiek meklēti kvalificēti darbinieki, ir visai liela iespēja ieraudzīt kādu ārvalstu zīmolu – starptautisku uzņēmumu, kurā ir vakances.
8
9

Eiropai sagatavoties?(5)

Viens no pirmajiem rīkojumiem, kuru uzreiz pēc stāšanās amatā parakstīja ASV prezidents Džo Baidens, bija par naftas vada Keystone XL būvniecības pārtraukšanu. Šis lēmums ir vienlaikus būtisks trieciens Kanādas ekonomiskajām interesēm, tas demonstrē, kāda būs Baidena administrācijas reālā attieksme pret ASV sabiedrotajiem.
10
11

ES sāks kontrolēt Eiropā ražoto vakcīnu eksportu(9)

Paredzams, ka jau šīs nedēļas laikā Eiropas Savienība sāks izmantot īpašu reģistru, kurā ES atrodošos Covid-19 vakcīnu ražotājiem būs jāreģistrē katra vakcīnas doza, ko tie eksportē ārpus bloka teritorijas. Plānots arī, ka vakcīnu ražotājiem turpmāk būs nepieciešama licence, lai eksportētu ES ražotās vakcīnas, vēsta Deutsche Welle.
12

LIAB: 2020.gadā Latvijā strauji pieauga nelegālo interaktīvo azartspēļu tirgus daļa (1)

2020.gadā Latvijā strauji pieauga nelegālo interaktīvo azartspēļu tirgus daļa, liecina pētījumu aģentūras H2GC dati. Ja 2019.gadā nelegālo interaktīvo azartspēļu daļa Latvijā bija 34,3 miljoni eiro, tad 2020.gadā tā pieauga par vairāk nekā 10 miljoniem eiro un sasniedza gandrīz 46 miljoni eiro apmēru, kas ir 45% no kopējā azartspēļu tirgus Latvi...
13
14
15
16
17

Jāspēj elastīgi reaģēt gan uz labām, gan sliktām izmaiņām(2)

No diviem tūkstošiem koncerna uzņēmumos Latvijā strādājošo vien kādi 50 darbinieki dabūjuši šo infekciju, un tikai pāris gadījumu ir bijis, kad pārnese notikusi darba vietā. Ražošana mums netika ne brīdi ietekmēta tieši Covid-19 dēļ – par biznesa situāciju Covid-19 pandēmijas laikā intervijā Romānam Meļņikam stāsta a/s Latvijas finieris...
18
19
20

Covid-19 kā valdības pastāvēšanas garants(1)

Latvijas politisko arēnu turpina vajāt lielāki un mazāki satricinājumi, kas šobrīd nonākuši tik tālu un kļuvuši zināmā mērā tik absurdi, ka sabiedrība kārtējo iknedēļas politisko skandālu valdošajā koalīcijā jau uztver "vēsā angļu mierā".
21
22

Imants Kalniņš par jaunizdoto albumu: Tie man ir kā kopotie raksti(1)

Šodien Liepājas Simfoniskā orķestra vadītājs Uldis Lipskis ar jauno albumu sveica komponistu Imantu Kalniņu, kas ar lielu gandarījumu turēja rokās daudzu gadu darbu – ierakstu kompānijas Skani nupat klajā laisto piecu disku sējumu ar visiem komponista simfoniskajiem darbiem.
23
24
25
26
27
28
29

Viestura Meikšāna Runas skola izsludina vebināru introvertiem

Pirmdien, 1. februārī, Viestura Meikšāna izveidotā Runas skola rīkos vebināru 10 tehnikas introvertiem, ko vadīs režisors un psihologs Juris Rijnieks. Vebinārā lektors iepazīstinās ar praktiskiem paņēmieniem, kā publiskās runas laikā pārvaldīt emocijas, ķermeni, balsi un uztraukumu.
30