Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +7 °C
Apmācies
Piektdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Populārākās ziņas

1
2
3

Jaunzeme pieķertos neļāva ne atstatīt, ne rotēt

Lai noskaidrotu, cik operatīva un adekvāta bijusi VID vadības reakcija uz pēdējo skaļo korupcijas skandālu iestādē, VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktoru Kasparu Podiņu intervē Agnese Margēviča.
4

Aizņemties var arī pusmūžā

Lai gan Latvijas sabiedrībā pastāv mīts, ka cilvēkiem pēc 50 gadu vecuma sasniegšanas nav iespējams saņemt aizdevumu mājokļa iegādei, jo bankas baidās no iespējamām grūtībām saistību izpildē, kas kredītņēmējam var rasties, sasniedzot pensionēšanās vecumu, tomēr tas neatbilst patiesībai.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Energoresursu taupības pasākumi

Energoresursu sadārdzināšanās dēļ tirdzniecības centri īsteno vairākus taupības pasākumus. Cita starpā tiek saīsināti iepirkšanās centru darba laiki, samazināti apgaismojuma darbības laika intervāli, kā arī veikti citi energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi.
21
22
23
24

Skaidras naudas lietošana lēnām samazinās

Bezskaidrās un skaidrās naudas attiecība Latvijā šā gada vasaras beigās bija 71% pret 29%, rāda pētījums Maksājumu radars. To veido Latvijas Banka, un šajā pētījumā ir apkopota jaunākā informācija par Latvijas sabiedrības naudas lietošanas paradumiem, izmantojot tirgus un sociālo pētījumu aģentūras Latvijas fakti veiktās iedzīv...
25

Viesuļvētra Īens izraisījusi plašus plūdus Floridā

Viesuļvētra "Īens" izraisījusi plašus plūdus Floridā, izpostot piekrastes pilsētas, appludinot ēkas un pārraujot elektroapgādi vairāk nekā diviem miljoniem māju un uzņēmumu, ceturtdien paziņojis Floridas gubernators Rons Desantiss.
26
27
28
29
30

Dziesmu un deju svētku programmā nākamvasar būs vairāk nekā 60 notikumu

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki (turpmāk – Svētki) notiks no 2023. gada 30. jūnija līdz 9. jūlijam Rīgā, to galvenais akcents būs Dziesmusvētku tradīcijas 150. jubileja, informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Ertmane.