Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Atvainošanās un informācijas atsaukums

Es, zvērināts advokāts Mārcis Miķelsons, un ASV kompānija Menard Port LLC atsaucam visu kopš 2014. gada 18. jūnija izplatīto informāciju par Nordic Partners (NP) grupas uzņēmumiem un amatpersonām, kas varētu būt norādītos uzņēmumus un personas aizskaroša.

Atvainojos Daumantam Vītolam, Solvitai Pētersonei, Ivo Luka-Indānam, zvērinātam advokātam Andrim Eģītim, SIA „NPBC”, AS „Laima”, AS „Staburadze”, AS „Gutta” un visām citām publikācijās minētajām personām par izteikumiem, kas varētu būt norādītos uzņēmumus un personas aizskaroša.

2014. gada maijā ASV kompānija Menard Port LLC ar manu palīdzību bija cēlusi prasību pret NP grupas uzņēmumiem un vairākām šo uzņēmumu amatpersonām par zaudējumu atlīdzību vairāku miljonu eiro apmērā. Strīda ietvaros mēs esam nonākuši pie secinājuma, ka iepriekš nosaukto personu darbība ir bijusi godīga, labticīga un augsti profesionāla. Neviena no iepriekš minētajām personām nav veikusi nekādas prettiesiskas darbības un nekad nav aizskārusi Menard Port LLC vai manas tiesības.  Pušu viedokļu atšķirības ir atrisinātas.

Ar cieņu,
Zvērināts advokāts Mārcis Miķelsons

======

Es, Daumants Vītols, apstiprinu Mārča Miķelsona augstāk minētajā teikto, ka iepriekš pastāvējušais saimnieciskais strīds ir atrisināts un pusēm nav savstarpēju pretenziju.  Savā un NP uzņēmumu vārdā atsaucu informāciju, kas varētu būt Mārci Miķelsonu aizskaroša.  Savā un NP uzņēmumu vārdā apliecinu, ka neuzturu savstarpējas pretenzijas un domstarpības ir atrisinātas.

Ar cieņu,
Daumants Vītols

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Padomi kā izvēlēties projektora nomu

Projektora noma ir risinājums dažādās dzīves situācija, kaut gan pieņemts projektoru uzskatīt par tīru biznesa rīku prezentācijām. Nereti projektoru nomu izmanto kāzu, dažādu ballīšu un pat ...

Reklāmraksti

Vairāk Reklāmraksti