Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jauna mobilā lietotne - interesants un ērts gids pa Šauļu novadu

Šauļu reģions bagāts ar dažādiem tūrisma objektiem – no slavenā Krustu kalna līdz pat alpaku fermām. Reģionā var izbaudīt izglītojošas programmas, novadu iepazīt, staigājot kājām vai braucot ar automašīnu. Tad kā vislabāk visu pasniegt tūristam, bet vietējiem iedzīvotājiem labāk iepazīt vietas sev kaimiņos? Pēc Šauļu Tūrisma informācijas centra iniciatīvas izstrādāta mobilā lietotne Šauļu reģiona gids (angl. Visit Siauliai Region), kura aptver visu Šauļu reģionu.

Šauļu TIC kopā ar partneriem – Šauļu rajona, Jonišķu, Ķelmes tūrisma un biznesa informācijas centriem, Radvilišķu rajona pašvaldības publisko bibliotēku, sadarbojoties ar Akmenes rajona pašvaldību, ir izstrādājis mūsdienīgu un ērtu Šauļu reģiona tūrisma resursu mobilo lietotni, kura var būt galvenais palīgs kā plānojot ceļojumu, tā ceļojot pa Šauļu novadu.

Pateicoties lietotnei, var interaktīvi izmantot sagatavotos maršrutus ar audio gida ierakstiem, iepazīties ar informāciju par objektiem (apraksti, foto galerijas), atrast visu nepieciešamo praktisko tūrisma informāciju – kur paēst, kur apmesties, izklaidēties un tml. Tā kā reģionā ierodas tūristi no dažādām pasaules valstīm, informācija tiek sniegta četrās valodās – lietuviski, latviski, angliski un krieviski. Mobilā lietotne tiek pastāvīgi atjaunināta. Lietotne pieejama Google Play un App Store lejupielādes platformās.


 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Kam pievērst uzmanību, izvēloties viedpulksteni?

Viedpulksteņi ir modē! Viedo ierīču, īpaši viedpulksteņu piedāvājums kļūst arvien plašāks, ierīces kļūst arvien modernākas, līdz ar to ir sarežģīti saprast, kura no visām ierīcēm ir labākā un p...

Drošs un ērts izbrauciens ar auto - Kā sagatavoties?

Plānojot izbraucienu ar auto, jāņem vērā vairākas nianses, lai droši un ērti nokļūtu galamērķī. Ikviens garāks ceļojums ir jāplāno iepriekš, un tas nenozīmē tikai visu vajadzīgo lietu ievietošanu aut...

Reklāmraksti

Vairāk Reklāmraksti