Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jauna mobilā lietotne - interesants un ērts gids pa Šauļu novadu

Šauļu reģions bagāts ar dažādiem tūrisma objektiem – no slavenā Krustu kalna līdz pat alpaku fermām. Reģionā var izbaudīt izglītojošas programmas, novadu iepazīt, staigājot kājām vai braucot ar automašīnu. Tad kā vislabāk visu pasniegt tūristam, bet vietējiem iedzīvotājiem labāk iepazīt vietas sev kaimiņos? Pēc Šauļu Tūrisma informācijas centra iniciatīvas izstrādāta mobilā lietotne Šauļu reģiona gids (angl. Visit Siauliai Region), kura aptver visu Šauļu reģionu.

Šauļu TIC kopā ar partneriem – Šauļu rajona, Jonišķu, Ķelmes tūrisma un biznesa informācijas centriem, Radvilišķu rajona pašvaldības publisko bibliotēku, sadarbojoties ar Akmenes rajona pašvaldību, ir izstrādājis mūsdienīgu un ērtu Šauļu reģiona tūrisma resursu mobilo lietotni, kura var būt galvenais palīgs kā plānojot ceļojumu, tā ceļojot pa Šauļu novadu.

Pateicoties lietotnei, var interaktīvi izmantot sagatavotos maršrutus ar audio gida ierakstiem, iepazīties ar informāciju par objektiem (apraksti, foto galerijas), atrast visu nepieciešamo praktisko tūrisma informāciju – kur paēst, kur apmesties, izklaidēties un tml. Tā kā reģionā ierodas tūristi no dažādām pasaules valstīm, informācija tiek sniegta četrās valodās – lietuviski, latviski, angliski un krieviski. Mobilā lietotne tiek pastāvīgi atjaunināta. Lietotne pieejama Google Play un App Store lejupielādes platformās.


 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Uzbekistānas penitenciārais dienests uz reformu sliekšņa

Uzbekistāna īsteno secīgus un pakāpeniskus pasākumus savu starptautisko pienākumu izpildes organizācijas sistēmas pilnveidošanai cilvēktiesību un brīvību aizsardzības jomā, tajā skaitā spīdzināš...

Reklāmraksti

Vairāk Reklāmraksti