Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +7 °C
Apmācies
Pirmdiena, 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Šiauliai

Vietējo iedzīvotāju ieteikumu top 10

Par Šauļu vietējiem nekļūst, par tiem piedzimst! Tomēr, ja vēlaties vismaz uz īsu brīdi sajusties, kā vietējie – izmēģiniet pašu Saules pilsētas iedzīvotāju piedāvātās brīvā laika pavadīšanas idejas un ieteikumus.

Rēkīva – te viss iekļauts

Rēkīvas ezers Šauļos ir ne tikai makšķernieku prieks, jo te vienmēr labi ķeras, bet arī visdažādāko atpūtnieku patvērums. Smilšainā pludmale ir ļoti populāra vasarā, bet uz koka tilta ar jauno skatu laukumu atrodama izcila vieta fotosesijai uz saulrieta fona vai tās pašas makšķeres atbalstīšanai

Rīga jau izfotografēta? Dodieties uz Šauļiem – uz jaunām fotosesijām

Gadās, ka, fotografējot pilsētu, kurā dzīvojam, dažkārt pietrūkst "to skaisto stūrīšu", kurus iemūžināt. Bet tās ir īstas galvassāpes sociālo tīklu "darbiniekiem" – ik dienu tiek prasīts jauns saturs. Tāpēc aicinām uz Šauļiem – pilsētu, kas aizvien atjaunojas un kurai ir ko piedāvāt gan dabas, gan pilsētas betona mīļotājiem.

Ziemeļlietuvas pilsēta, kuras centrā atrodas podijs, pa kuru var staigāt ikviens

Ziemeļlietuva ir slavena ar dabas objektiem, dažādiem ezeriem un muzejiem. Šauļi – ceturtā lielākā pilsēta Lietuvā un lielākā – valsts ziemeļos. Tajā ir ne tikai 22 muzeji, villas, daudz māksliniecisku pilsētas dekorāciju, bet arī gājējiem atdota iela, kura stiepjas vairāk nekā kilometra garumā, bet iespaidus atstāj par miljonu. Nereti šī iela tiek dēvēta par podiju, bet bulvāris vai brodveja ir daudz plašāk lietoti tās nosaukumi.

Uz Šauļiem aicina jauna izjusta filmiņa – ko nepieciešams iekļaut maršrutā pa šo pilsētu

Šķiet, ka fotogrāfijas tiešām var atklāt emocijas, bet to vēl labāk izdara filmēts materiāls. Jauko, pēc vasaras smaržojošo filmiņu radījis Šauļu tūrisma informācijas centrs. Tūrisma pārstāvji saka, ka šī filmiņa, kas aicina uz Šauļiem un kuras centrā ir skaistākās vietas, kur ar ģimenei pavadīt brīvo laiku Saules pilsētā, vienaldzīgu neatstās nevienu. Pateicoties tai, vēl vairāk ģimeņu un atsevišķu ceļotāju izvēlēsies Šauļus savam nākamajam ceļojumam.

Šauļos – ielu "zooloģiskais dārzs"

Šauļu plānos noteikti nav izveidot zooloģisko dārzu. Tāda plāna nekad arī nav bijis. No otras puses – pilsētā savā vaļā dzīvo daudz dzīvnieku. Divi zvēri rotā ģerboni, bet visā pilsētā pavisam izkaisīti vairāk nekā 20 ar dzīvniekiem saistīti akcenti.

Nedēļas nogale Lietuvā: ko piedāvā Šauļi

No Rīgas līdz Šauļiem ir vien 130 kilometri, tāpēc šis ir pavisam piemērots galamērķis īsai atpūtai tuvajās ārzemēs. Ko tur apskatīt un izbaudīt?

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide