Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 11. augusts
Liega, Olga, Zita, Zigita

Šiauliai

Nedēļas nogale ar draudzenēm Šauļos – saldi kārdinājumi un jaunības eliksīri

Vasarā galva griežas no puķu smaržas, saldiem aromātiem, saules svelmes un atvaļinājuma gaidām. Ja vēlaties kaut uz īsu brīdi ar draudzenēm doties jautrā, sievišķīgā izbraukumā – izvēlieties Šauļus. Kāpēc? 5 iemesli, kas jūs pārliecinās doties uz Saules pilsētu un palutināt sevi ar jaukām lietām.

Rožu maģija Šauļos. Vai Saules pilsēta varētu kļūt par Lietuvas rožu galvaspilsētu?

Šauļos var atrast ne vienu vien miera un augu oāzi: te ir rodams gan botāniskā dārza spirdzinājums, gan ezeri. Bet pavisam netālu no pilsētas centra ar brīnišķīgiem ziediem un smaržām vilināt vilina Haima Frenkeļa villas-muzeja parka rožu dārzs. Šobrīd tur aug 1625 rožu krūmi. Starp tiem gluži kā bitīte rosās vēsturiskās ainavas dārzniece Anastasija Ruta.

Šauļi no augšas – no renesanses torņiem līdz saules apspīdētām virsotnēm

Pilsēta acu līmenī – tā ir ikdiena. Bieži, nodūruši acis, tā arī pārvietojamies. Reti kad paceļam galvas, lai paskatītos, kādā krāsā debesis, vai redzētu, cik skaisti debesīs gaisā baloni. Pilsētas no augšas izskatās pavisam citādi. Un nav nemaz svarīgi, no kādā augstuma skatīsieties uz cilvēciņiem, kas kustas pa ietvēm tur, apakšā. Plašie horizonti, kas paveras no augšas, spēj savaldzināt jebkurā gada laikā. Aicinām par pilsētas panorāmu priecāties šovasar Šauļos!

7 iemesli, kāpēc ar ģimeni braukt uz Šauļiem

Mēs varētu nosaukt arī vairāk iemeslu, kāpēc jums vajadzētu iegriezties Šauļos pavasarī, vasarā vai pat rudenī. Bet mēs izvēlējāmies 7 objektus pilsētā, kāpēc Šauļi ir pelnījuši jūsu uzmanību, turklāt – pēc iespējas ātrāk.

Vietējo iedzīvotāju ieteikumu top 10

Par Šauļu vietējiem nekļūst, par tiem piedzimst! Tomēr, ja vēlaties vismaz uz īsu brīdi sajusties, kā vietējie – izmēģiniet pašu Saules pilsētas iedzīvotāju piedāvātās brīvā laika pavadīšanas idejas un ieteikumus.

Rēkīva – te viss iekļauts

Rēkīvas ezers Šauļos ir ne tikai makšķernieku prieks, jo te vienmēr labi ķeras, bet arī visdažādāko atpūtnieku patvērums. Smilšainā pludmale ir ļoti populāra vasarā, bet uz koka tilta ar jauno skatu laukumu atrodama izcila vieta fotosesijai uz saulrieta fona vai tās pašas makšķeres atbalstīšanai

Ideja nedēļas nogales izbraucienam – Saules pilsēta Šauļi

Šauļi – Saules pilsēta Ziemeļlietuvā, kas šogad svin 785. dzimšanas dienu. Pilsētu slavenu padarīja Saules kauja, tās vārdā nosauktie pilsētas laukumi, pa visu pilsētu izkaisītie saules simboli ir kļuvuši par neatņemamu pilsētas daļu. Aicinām kustēties līdz ar sauli un izbaudīt pilsētu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide