Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kā vieglāk "iezāģēt"?

Jau pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas ir bijuši mēģinājumi "papildināt" tā dēvētos čekas maisus, paudis Totalitārisma seku dokumentēšanas centra konsultants Indulis Zālīte.

Top komentāri

Irlielāmērāticams
I
ka nav lielākas un apjomīgākas "savējo uzmešanas" vēstures, kā tas ir pie boļševiku izlūkdienestiem. Ja tikai savējo nošautos vien saliktu rindā... un kur nu vēl visus citus represētos... par uzticīgu kalpošanu Staļina tētiņam... .
Pravietisnejaukais
P
Atkārtošu, ko esmu sacījis jau desmit reižu - garlaicības māktie ļaudis ļaudis gan ir gatavi dažas dienas uzbudināties no sensacionālas atklāsmes par čekas maisos atrasto kārtējo slavenību, bet šī interese kaut kā aizdomīgi ātri noplok, līdz ko sākas nopietnākq saruna par kolaborācijas tēmu. Jo, analizējot šos intīmos notikumus cilvēks gribot negribot ir spiests sev jautāt - kā es pats rīkotos līdzīgās situācijās? Atbilde nav diez ko patīkama un tēma tiek mainīta... un nākošo sensāciju... .
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Var tikai brīnīties par to aklumu, kurš nesaredz, ka jandāliņš ap "čekas maisiem " pēc būtības ir tas pats vecais, labais staļinisms... !
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Līgo svinēšu:

Kopā nobalsojuši: 495


Aktuāli

Latvijas futbolistu neveiksmju iemesls - pašapziņa(1)

Latvijas futbolistu neveiksmes Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs skaidro ar spēlētāju attieksmes, rakstura, pašatdeves, lepnuma trūkumu. Jāmeklē kāds, kas spētu atjaunot pa...

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats