Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Karikatūrista skats

Aizliegtie pasažieri

Atcelt bezmaksas braukšanu sabiedriskajā transportā skolēniem un pensionāriem Rīgas satiksme neplānoja. Līdz brīdim, kad to publiski rosināja satiksmes ministrs.

Citas prioritātes

Valdība ceturtdien attālinātajā ārkārtas sēdē bez diskusijām apstiprināja Indriķi Muižnieku Latvijas Universitātes rektora amatā. Pēc gandrīz gadu ilgas vilcināšanās un valdībai neveiksmīgas tiesāšanās.

Dīkstāves krustceles

Laikā, kad vīrusa dēļ daudzu uzņēmumu darbs ir paralizēts, pārtikas, īpaši konservu, ražotājiem darba ir vairāk nekā iepriekš un arī trūkst darbinieku.

Letālie meli

Ārsti vēsta, ka saskārušies ar vairākiem gadījumiem, kad pacienti no mediķiem slēpj faktu, ka pēdējās 14 dienās bijuši ārpus Latvijas un potenciāli varētu būt saslimuši ar Covid-19.

Paškarantīna

Tiem, kas šobrīd atgriežas Latvijā, tiek ieteikts pašizolēties. Kā to var sabiedriskajā transportā no lidostas?

Neatliekams zvans

Lai nepārslogotu Neatliekamās medicīniskās palīdzības tālruņa līniju 113, informatīviem jautājumiem par Covid-19 labāk izmantot Slimību profilakses un kontroles centra numuru 67387661.

Te ir pandēmija!

Izskatās, ka, mūkot no vīrusa apdraudējuma, pasaules ekonomikai draud ilgs un sāpīgs kritiens. Viena krīze provocē otras iestāšanos.

Pašizolācijas modeļi

Lai mazinātu saslimšanas ar Covid-19 risku, darba devējiem un darbiniekiem jāmeklē iespējas vienoties par darba veikšanu attālināti (no mājām).

Reformas pretinieki

Sēde, kurā Saeima skata Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu, ar pārtraukumiem ilgst jau vairākas dienas. Vai uzspēs izskatīt visus priekšlikumus, pirms vīrusa izplatīšanās dēļ ieviesīs liegumu pulcēties arī deputātiem?

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide