Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Karikatūrista skats

Gobzema plāni

Pēc trim neveiksmīgiem sadarbības piedāvājumiem partijām valdības veidotājs Aldis Gobzems (KPV LV) pie Valsts prezidenta devās ar vēl "trim situācijas redzējumiem, no kuriem neviens nav tāds, par ko mediji rakstīja aizvadītajās brīvdienās".

Nesaskaņas, nesaskaņas...

Premjera amata kandidāta Alda Gobzema piedāvāto plānu B – ideju ministros ņemt bezpartijiskus profesionāļus – asi kritizējis pat paša partijas līderis Artuss Kaimiņš.

Skolēnu pārvadājumi

Skolēnu pārvadājumi netiek organizēti ne pietiekami droši, ne arī tā, lai neatstātu negatīvu iespaidu uz skolēnu veselību un mācību procesu, secināts Valsts kontroles revīzijā.

Dzīvesvietas deklarēšana

Dzīvesvietas deklarēšanas likums šobrīd ļauj deklarēties jebkurā adresē – kaut vai Rīgas pilī vai Rātsnamā. Savukārt, lai izdeklarētu kādu svešā īpašumā pieteikušos, tā īpašniekam jāiziet piņķerīga birokrātiska procedūra.

Zibens novembrī

Otrdienas vakarā Rīgas iedzīvotājus netipiski novembrim pārsteidzis zibens un pamatīgs pērkona dārds, par ko tūdaļ pat daudzi steidza savas emocijas paust sociālajā vietnē Twitter.

Putins un Azovas jūra

Starptautisku skandālu raisījis fakts, ka Krievijas robežapsardze Kerčas šaurumā uzbrukusi un arestējusi Ukrainas Jūras spēku kuģus, kas bija ceļā no Odesas ostas Melnajā jūrā uz Mariupoles ostu Azovas jūrā.

Eksdeputāta Kļaviņa lietas prokurors

12. Saeimas deputāts Askolds Kļaviņš, kurš pieķerts krāpniecībā ar transporta izmaksu kompensācijām, izsprucis no barga soda tikai tāpēc, ka prokurors nodarījuma nolūka aprakstā bija izlaidis vārdu "mantkārība".

Prezidenta plāns gliemežiem

Valsts prezidents Raimonds Vējonis piedraudējis ar plānu B, ja valdības veidošanā iesaistītās partijas līdz pirmdienai nevienosies par vairākuma atbalstītu Ministru prezidenta amata kandidātu

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide