Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Karikatūrista skats

Covid-19 kontrole

Iekšlietu ministrijas amatpersonām ir bažas, ka daļa robežšķērsotāju varētu viltot obligāti uzrādāmās izziņas par negatīvu Covid-19 testu.

Lukašenko un Fāzels

Cenšoties atspēkot kritiku par apskāvieniem ar Lukašenko, Starptautiskās Ledus hokeja federācijas prezidents Renē Fāzels paudis, ka vizīte Baltkrievijā bija lietišķs, nevis draudzīgs pasākums.

Pusmiljons eiro par salātu uzkodām

Skandālu raisījusi informācija, ka vienā no valsts pētījumu programmas Covid-19 seku mazināšanai ziņojumiem 30 no 430 lappusēm atvēlētas primitīvām ēdienu gatavošanas shēmām.

Rail Baltica un sabiedriskā apspriešana

Lokālplānojuma apspriede ar Torņakalna, Āgenskalna, Imantas un Zolitūdes iedzīvotājiem par Rail Baltica tiek organizēta jau pēc būvprojektēšanas pabeigšanas.

Valdības eksperimenti

Valdības cīņa pret Covid-19 atgādina jauno eksperimentētāju pulciņu – ievieš ierobežojumus, tad skatās, kas no tā sanācis. Ja vēl nesprāgst, var turpināt.

Gleznu iepirkums

Aizbildinoties ar personu datu aizsardzību, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja vadība nevēlas atklāt, kā izlietoti valsts budžeta 552 tūkstoši eiro, iegādājoties 110 pašmāju autoru 325 mākslas darbus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide