Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Karikatūrista skats

Budžeta līdzsvara problēmas

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola paudusi, ka kolēģu sasolītajam skolotāju, mediķu, tiesnešu, tiesu darbinieku un prokuroru algu pieaugumam nākamajā gadā valsts budžeta naudas var nepietikt.

Staigājot pa Rīgas ielām

Ejot pa Rīgas ielām, svarīgi skatīties, kur soli sper, neaizrauties ar Twitter un Facebook publicētajām bildēm par to, cik jauki kāda atsevišķa vieta saremontēta.

Kaitīgie ķīmiskie elementi rotaļlietās

Ministru kabinets otrdien atbalstīja grozījumus rotaļlietu drošuma noteikumos, paredzot stingrākas prasības atsevišķu ķīmisko vielu izmantošanai rotaļlietu ražošanā.

Viltus Ārlietu ministrijas darbinieks

Ārlietu ministrs pavēstījis, ka pēdējos gados veidojas prakse, ka cilvēki mēģina sazvanīties ar citu valstu politiķiem, uzdodoties par dažādām amatpersonām – politiķiem, premjeriem, ministriem, advokātiem.

Jauno vilcienu gaidās

Jau kuro reizi atkal pienācis brīdis, kad amatpersonas "pauž stingru pārliecību", ka šajā reizē jauno pasažieru vilcienu sastāvu iepirkums izdosies.

Niknāk pret viltus ziņām

Latvijā sākta parakstu vākšana, lai noteiktu bargākus sodus par nepatiesas, maldinošas informācijas apzinātu izplatīšanu. Neaiziesim par tālu, apkarojot tos, kuri pasauli uztver citādi?

Indīgie zirnekļi

Nedēļas sākumā Rīgas sabiedriskā transporta pieturās bija izlikti plakāti ar brīdinājumiem par indīgiem zirnekļiem. Veselības inspekcija pauda, ka tā ir viltus ziņa, aicinot nebūt lētticīgiem.

Artusa partijas reitings

Daudziem pārsteigumu šomēnes radījuši jaunākie partiju popularitātes reitingi, kas vēlētāju atbalsta strauju kāpumu uzrāda aktiera Artusa Kaimiņa pārstāvētajai partijai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide