Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Karikatūrista skats

Dižbudžets

Premjers Kariņš paudis, ka nākamā gada valsts budžets būs lielākais Latvijas vēsturē. Tā gan lepoties varējis katrs viņa priekšgājējs (izņemot krīzes laikā), cits vairāk, cits mazāk palielinot nodokļus.

Futbola laukums

VAS Latvijas Valsts ceļi satiksmes drošības kampaņā Nebrauc autā! autovadītājus nolēmusi uzrunāt, izmantojot futbola terminoloģiju

Akcīzes šahs

Igaunijas finanšu ministrs paziņojis, ka akcīzes nodokļa ieņēmumi pirmajā mēnesī pēc likmes samazinājuma pieauguši par 40%, bet pārrobežu tirdzniecība ar Latviju samazinājusies.

Biedē ar trakajiem deviņdesmitajiem

Krievijā deg meži līdz šim nebijušā apjomā, applūst pilsētas, regulāri sprāgst noliktavas, bet vēl joprojām var dzirdēt šīs "stabilitātes" pretnostatījumu un biedēšanu ar trakajiem deviņdesmitajiem.

Iekšlietu suns

Konstatējot, ka Latvijā iekšlietu resors ilgstoši turēts bada stāvoklī, iekšlietu ministrs Ģirģens rosinājis pusi no konfiscētajiem noziedzīgi iegūtajiem līdzekļiem novirzīt tiesībsargājošajām iestādēm un prokuratūrai.

Izkapts vietā šaujamierocis

Ja brīvi nopērkami ieroči, tad lielāka iespēja to pielietošanai pret cilvēkiem. Tā sestdien Elpaso (Teksasas štats ASV) 21 gadu vecais Patriks Krusiuss lielveikalā atklāja uguni, nošaujot 20 un ievainojot 26 cilvēkus.

Cīņas aina

Valsts nekustamie īpašumi pēc līguma ar būvnieku par Jaunā Rīgas teātra rekonstrukciju laušanas grasās gan atprasīt izmaksāto avansu, gan piedzīt līgumsodu. Arī būvfirma gatava "cīnīties līdz pēdējam".

Ierēdnis ēno uzņēmēju

Izsludināta uzņēmēju pieteikšanās iniciatīvai "Ierēdnis ēno uzņēmēju", kas norisināsies šā gada 16. septembrī un dos iespēju ierēdņiem novērtēt radīto regulējumu darbību praksē.

Reliģija, VID un grāmatvedība

Aizdomās par nelikumīgu ziedojumu izmantošanu Valsts ieņēmumu dienests (VID) nesen veica kratīšanu vairākās baznīcās. Tagad VID pārstāvji reliģiskajām organizācijām skaidro grāmatvedības kārtošanas prasības.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide