Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Karikatūrista skats

Dronu notriekšana ieslodzījuma vietu teritorijā

Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām plānots atļaut izmantot šaujamieročus ieslodzījuma vietu teritorijā ielidojušo dronu, ar ko piegādā nelegālos sūtījumus, notriekšanai.

Sirsniņmājiņa

Lai arī notekūdeņu apsaimniekošanas sakārtošanā valstī gadu gaitā ir ieguldīts 1 miljards eiro, Latvijā nav sekmējies panākt māju pieslēgšanu centralizētajām kanalizācijas sistēmām, secinājusi Valsts kontrole.

Nederīgas aploksnes noder

Vairākas partijas tiesā apstrīdējušas Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultātus, jo vēlēšanu rīkotāju pieļautu kļūdu dēļ par nederīgām kopumā atzītas simtiem aplokšņu ar balsojumiem.

Nord Stream 2

Kremļa reakcija, kategoriski noraidot jebkādu atbildību par Alekseja Navaļnija saindēšanu, var izšķirt, vai Vācija turpinās atbalstīt Nord Stream 2 projektu, ko būvē Krievijas gāzes uzņēmums Gazprom.

Vivi Latvija

a/s Pasažieru vilciens reģistrējis preču zīmes Vivi Latvija un Vivi. Esot nolemts mainīt Pasažieru vilciena nosaukumu, un turpmāk to saukšot Vivi Latvija.

Autori un minimālās iemaksas VSAA

Finanšu ministrija iecerējusi noteikt, ka autoratlīdzību saņēmējiem būs vai nu jāreģistrē saimnieciskā darbība, vai jāmaksā tādi paši nodokļi kā no algota darba ienākumiem.

Sikspārņu reputācija

Jaunākās filmas par supervaroni Betmenu uzņemšana Lielbritānijā ir apturēta pēc tam, kad tās galvenais aktieris Roberts Patinsons inficējies ar jauno koronavīrusu.

Latvija viena burbulī

Ministru prezidents Kariņš paudis, ka, pieaugot saslimstībai ar Covid-19 Lietuvā un Igaunijā, tā dēvētais Baltijas burbulis no piektdienas de facto vairs nepastāvēs. Īpašs satraukums par situāciju pierobežā, kur notiek iedzīvotāju migrācija.

CVK brīdinājums

Tas, ka par nederīgām atzītas daudzas neapzīmogotas aploksnes, iespējams, ietekmēja Rīgas domes vēlēšanu rezultātus. Tikmēr vēlēšanu rīkotāji ir pārsteidzoši mierīgi – kļūdīties esot cilvēcīgi...

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide