Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Karikatūrista skats

Muša zupas katlā

Būdams pārliecināts, ka bez Jaunās konservatīvās partijas nākamo valdību neizveidos, tās līderis Jānis Bordāns aizvien kategorisks par ZZS atstāšanu opozīcijā.

Kurš būs simtgades premjers?

Līdz 18. novembrim mazāk par mēnesi. Valdības veidotājiem liela izšķiršanās, kam ļaut ieiet vēsturē kā valsts simtgades laika premjeram.

Sigulda — zelta rudens īpašniece

Lapkoku mežu un kalnainu ainavu Latvijā ir pārpārēm, taču, spriežot pēc apmeklētāju pūļiem, tikai Sigulda ir nostiprinājusi sevi kā vienīgo zelta rudens īpašnieci.

Kas savus darbus slavēs, ja ne pats?

Kamēr privātbiznesam valsts nemitīgi spiež celt zemās algas, Nodarbinātības valsts aģentūra kā lielu savu panākumu pasniedz algotus sabiedriskos darbus, par ko ilgstošiem bezdarbniekiem mēnesī samaksā vien 150 eiro.

Uzticami "kadri"

Valsts prezidents Raimonds Vējonis paudis, ka pretendentiem uz valdības vadītāja un ministra amatiem jābūt tādiem, kam nebūs problēmu ar pielaides saņemšanu valsts noslēpumam.

Ne jau "kremlisti" un kreisie liberāļi svītroja...

Vēlētāju īpaši nemīlēts un biļetenos svītrots izrādījies politikas veterāns, vairākkārtējais un arī līdzšinējais tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (Nacionālā apvienība).

Pēcvēlēšanu rīta skaudrais rasols

Pēc iedvesmojošo priekšvēlēšanu solījumu baudīšanas pēcvēlēšanu rīts sākās ar skaudro realitāti – politisko rasolu.

Priekšvēlēšanu ķīviņi jāatstāj pagātnē

Saeimā iekļuvušās partijas pirmsvēlēšanu periodā cita citai tik ļoti centušās ieriebt, ka pirms kopīgas valdības veidošanas būs vispirms jāaizmirst, kas bijis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide