Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Karikatūrista skats

Kārtējās aizdomas par kases sistēmu sagrozīšanu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs kriminālprocesā par, iespējams, nelikumīgu partijas KPV LV finansēšanu aizturējis trīs personas, tajā skaitā ar Saeimas atļauju arī deputātu Artusu Kaimiņu.

Rasnača jautājums nedeg

Diskusijas vidū par opozīcijas izteiktajiem tieslietu ministra Dzintara Rasnača (NA) demisijas pieprasījumiem Saeima 14. jūnijā lēma pārtraukt parlamenta sēdi līdz 20. jūnijam.

Modernās ceļa zīmes

Lai gan pēc vairāku gadu pārbūves K. Barona iela Rīgā beidzot nodota ekspluatācijā, aculiecinieki novērojuši, ka to joprojām "rotā" auto riepā stiprināta pagaidu ceļazīme.

Dolāra kārdinājums

ASV prezidents Donalds Tramps, tiekoties ar Ziemeļkorejas līderi Kimu Čen Unu, slavējis Ziemeļkorejas pludmales, kā arī piesolījis ekonomiskos labumus, ja tiks pildīta prasība par kodolatbruņošanos.

Politiskā reklāma vecmāmiņas kleitā

Lai gan partijas deputātu kandidātu sarakstus Centrālajā vēlēšanu komisijā pieteiks vien pēc krietna laika, priekšvēlēšanu kampaņas izdevumu uzskaites periods jau sācies.

Skeleti Skujiņa skapī

Līdzko kļuva zināms, ka Māris Skujiņš pretendē uz Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora amatu, presē parādījās fakti, ko viņš bija gribējis slēpt. Savu kandidatūru nācās atsaukt...

Korupcija kā ierocis

"Nauda ir pats labākais ierocis, ja pie rokas nav šaujamo," intervijā LTV paudis ASV tieslietu eksperts, federālais tiesnesis Ričards Sterns, runājot par korupciju un netīrās naudas atmazgāšanu.

Trampa absolūti kosmiskās tiesības

ASV prezidents Donalds Tramps paudis, ka viņam ir "absolūtas tiesības" apžēlot sevi, vienlaikus kārtējo reizi nopeļot komisiju, kas izmeklē apsūdzības par viņa kampaņas iespējamo saikni ar Krieviju

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide