Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Teleportācija ir reālistiskāka

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
M
M
Banāniem jāatslēdz vibrācijas funkciju ātrumā virs 30km/h.
F
F
Tam plānprātīgajam oligofrēnam lukstiņam vajag klizmu iztaisīt.
Majakovskis
M
Neiedomājami, līdz kādam absurdam var aiziet indivīdi, kuri dzīvi vēro caur mersedesa logu un jaunumus uzzina no statistikas.
.
.
Dīvains priekšlikums. Automašīna nav vienvietīga, un tas nozīmē, ka mobilie sakari tiek atslēgti visiem tā pasažieriem. Un tagad iedomāsimies autobusu, kura pasažieriem ir atslēgti mobilie sakari, jo buss pārvietojas ar ātrumu, lielāku par 30km/h. Vai tramvaju. Lukstiņa kungam, kā izskatās, paurī klunkšķ...
Dostojevskis
D
Josifs Staļins, kuru te bieži piesauc kā visa Pasaules ļaunuma tēvu... arī gribēja kontrolēt visu... un guva pat zināmus panākumus... tomēr, ne pilnīgi... .
Irlielāmērāticams
I
ka šo nevarēs izdarīt ļaudīm, kuri nav ļāvušies ievilkties smārtfonu verdzībā. Jo manu nokiju 3110 h...j jūs atslēgsiet!
:D
:
ļoti elementāri izdarāms, sareķina cik laika nepieciešams, lai nokļutu no vienas uz otru bāzes staciju ar 30km/h un kuri parādas atrāk tiem uzliek taimautu 2 - 3 min lidz piereģistrējas bazes stacija. neapies ne ar veco 3310 ne ar nevienu citu mobīlo
  • 0
  • 0
...
.
Lukstiņam jāiziet atkārtotu medicīnas pārbaudi, sevišķu uzmanību liekot uz phihiatru un narkologu!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Mūziķi krīzē

Pašnodarbināto mūziķu biedrība izplatījusi paziņojumu, kurā aicina Covid-19 pandēmijas laikā neieviest jebkādas izmaiņas nodokļu režīmos.

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats