Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Noslēdzies Diena.lv konkurss par ielūgumiem uz džezroka trio Dock In Absolute koncertu Liepājas koncertzālē

Līdz 22. jūnija plkst.12 portāls Diena.lv aicināja piedalīties konkursā un laimēt iespēju apmeklēt džezroka trio Dock In Absolute koncertu Liepājas koncertzālē Lielais dzintars šā gada 30. jūnijā.

Uz visiem konkursa jautājumiem atbildējuši pareizi un divus ielūgumus uz džezroka trio Dock In Absolute koncertu Liepājas koncertzālē Lielais dzintars šā gada 30. jūnijā saņem - Evita Č. (+371 2696....) un Henrijs B. (+371 29222....).

Ar konkursa uzvarētājiem portāls Diena.lv sazināsies personīgi, izmantojot konkursa anketā norādīto kontaktinformāciju.


Džezroka trio Dock In Absolute veido Žans Filips Kočs (Jean-Philippe Koch, klavieres), Deivids Kintzigers (David Kintziger, basģitāra) un Neits Vongs (Nate Wong, bungas). Prasmes apgūstot Bērklija Mūzikas koledžā Bostonā, Kodartas Mākslas universitātē Roterdamā un Zārbrikenes Mūzikas universitātē, mūziķi skaņdarbos iedveš jaunu dzīvības elpu.

Trio repertuārā ir grupas pianista oriģinālkompozījas, kurās mūziķi savieno dažādus progresīvā džeza novirzienus, viegli sintezējot klasisko un rokmūziku, radot paši savu, unikālu džeza skanējumu.

Grupas mūzika ir dzirksteļojoša, spēcīga un daudzpusīga - no liriskas līdz nevaldāmai, no mežonīgas līdz graciozai, no virtuozas un kristāldzidras līdz pārliecinošai un dramatiskai, no liegas līdz nereālai un demonstratīvai. Šis trio nekad neizvēlēsies viduvēju pieeju. Dock In Absolute pierāda, ka džezam ir neskaitāmi stāsti, ko stāstīt, tādējādi tam jāļauj būt brīvam.

Viņu svaigā pieeja džeza mūzikai ļāvusi grupai pārkāpt robežas, uzrunāt plašu auditoriju un izzināt jaunu, unikālu skaņu viļņu potenciālu, tādējādi bagātinot džeza mūziku.

Vairāk par grupu un gaidāmo koncertu var uzzināt ŠEIT!

Ziņa papildināta ar informāciju par konkursa uzvarētājiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti

Receptes

Vairāk Receptes

Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki

Notikumi

Vairāk Notikumi

Cits

Vairāk Cits

Dienas dziesma

Vairāk Dienas dziesma

Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas

Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko