Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Lielais dzintars

Lielajā dzintarā notiks operdziedātājas Ineses Galantes un pianista Daumanta Liepiņa koncerts

Piektdien, 17. jūlijā, plkst. 19 operdīva Inese Galante klausītājus aicina uz sava jaunā projekta Viva Latvija pirmo koncertu Liepājas koncertzālē Lielais dzintars. Viva Latvija sākās kā sociālo tīklu zibakcija laikā, kad klātienes koncerti nevarēja notikt, tādēļ tikšanās ar klausītājiem māksliniecei un viņas skatuves partneriem – pianistam Daumantam Liepiņam, dziedātājiem Artjomam Safronovam un Daniilam Kuzminam – ir gaidīts un nozīmīgs notikums.

Lielais dzintars vasarā aicina uz muzikālajām ekskursijām

Lai pandēmijas laikā varētu ne vien apskatīt Liepājas koncertzāles Lielais dzintars laikmetīgo arhitektūru, bet arī izbaudīt tās akustiku, Lielais dzintars sadarbībā ar Liepājas simfonisko orķestri nācis klajā ar nebijušu piedāvājumu – Muzikālajām ekskursijām

Foto: Ar koncertu uz Lielā dzintara jumta Liepājas koncertzāle atklāj vasaras sezonu

Spītējot lietum, aizvadītajā nedēļas nogalē, 5. jūnijā, Liepājas koncertzāle atklāja vasaras sezonu ar vēl nebijušu notikumu – elektroniskās mūzikas koncertu uz Lielā dzintara jumta. Vērojot naksnīgos Liepājas panorāmas skatus no putna lidojuma un baudot skaņu un gaismu mākslinieku sniegumu, šo notikumu internetā ir noskatījušies ap 34 000 skatītāju no visas pasaules, informēja SIA Lielais dzintars pārstāve Santa Margeviča.

Koncertā uz Lielā dzintara jumta skanēs elektroniskā mūzika

Piektdien, 5. jūnijā, plkst. 22 Liepājas koncertzāle aicina uz vēl nebijušu tiešraides notikumu – koncertu uz Lielā dzintara jumta. No koncertzāles jumta, saulei rietot un krāšņi iekrāsojot Liepājas panorāmu, tiešraidē būs klausāma ambienti kosmiska elektroniskā mūzika, kuru papildinās smalki veidota gaismu režija. Tiešraide skatāma bez maksas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide