Laika ziņas
Šodien
Migla

Apsūdzētais lietā par miesas bojājumu nodarīšanu policijas inspektoram izsludināts meklēšanā

Vīrietis, kas tiek apsūdzēts par miesas bojājumu nodarīšanu Valsts policijas (VP) inspektoram iecirknī, ir izsludināts meklēšanā, jo šodien atkārtoti nav ieradies uz lietas iztiesāšanu Zemgales rajona tiesā Bauskā, aģentūru LETA informēja tiesas pārstāve Gunta Sprudzāne.

Iepriekš paredzētā tiesas sēde nenotika apsūdzētā Marģera Grinberga slimības dēļ, taču arī šodien viņš nebija ieradies uz tiesas sēdi, tāpēc lieta apturēta un apsūdzētais izsludināts meklēšanā. Tiklīdz vīrietis būs atrasts, tiks nozīmēta jauna tiesas sēde, uz kuru apsūdzēto konvojēs.

Kā aģentūru LETA iepriekš informēja Ģenerālprokuratūras preses pārstāve Kristīne Sutugina, saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai pērn pavasarī apsūdzētais, būdams alkohola reibumā un atrodoties kādā VP Zemgales reģiona pārvaldes iecirkņa uzgaidāmajā telpā, lietoja alkoholiskos dzērienus.

Minētā persona uz VP darbinieka atkārtotiem aizrādījumiem atbildēja, lamājoties ar necenzētiem vārdiem. Pēc administratīvā pārkāpuma protokola noformēšanas par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā, apsūdzētais, turpinot lamāties, izrāva policijas inspektoram no rokām administratīvā pārkāpuma protokolu un bēga projām.

Policijas inspektori noķēra bēgošo personu un veda atpakaļ uz policijas iecirkni. Apsūdzētais, arvien lamājoties, draudot policijas darbiniekiem ar izrēķināšanos, aktīvi pretojās policijas darbinieku likumīgajām prasībām, mēģināja iesist ar roku policistam pa seju, izrauties un aizbēgt.

Turpinot nepakļauties policijas darbinieku likumīgajām prasībām, nolūkā atbrīvoties no policijas darbinieka satvēriena un aizbēgt, ar tīšam apzinātām darbībām, vīrietis nodarīja policijas inspektoram vidēji smagus miesas bojājumus, ar to izdarot noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikuma 270.panta pirmajā daļā un Krimināllikuma 126.panta otrās daļas 1.punktā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai jūsu spēkrats ir cietis bedraino Rīgas ielu dēļ?

Kopā nobalsojuši: 230

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas