Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Divas personas notiesā par autovadītāju apliecību viltošanu

Rēzeknes tiesa piemērojusi brīvības atņemšanu un piespiedu darbu divām personām, kuras bija iesaistītas autovadītāju apliecību viltošanā, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

Spriedums liecina, ka 2015.gadā trīs personas vienojās par Latvijas transportlīdzekļu vadītāju apliecību viltošanu un viltoto vadītāju apliecību realizēšanu. Katram apsūdzētajam bija iedalīti savi pienākumi.

Viltoto apliecību pircējus sameklēja, izmantojot sludinājumu portālus. Pircējiem viltotājiem bija jānosūta vadītāju apliecību izgatavošanai nepieciešamie dokumenti - medicīniskās apliecības un pases kopijas.

Kopumā noziedzniekiem izdevās viltot deviņas vadītāju apliecības. Viena apliecība izmaksājusi 200 eiro. Kopumā izdevās realizēt sešas apliecības, savukārt trīs vadītāju apliecības netika realizētas, jo tās izņēma kratīšanā.

Vienam apsūdzētajam tiesa piesprieda brīvības atņemšanu uz diviem gadiem pieciem mēnešiem. Šajā sodā gan ieskaitīts sods arī par citiem noziegumiem.

Savukārt otrajam apsūdzētajam tiesa piesprieda 270 stundas piespiedu darba.

Pret trešo lietā iesaistīto personu kriminālprocess izbeigts sakarā ar viņa nāvi.

Top komentāri

Seska Smaka
S
Gan jau ka ir kādas debilas sievietes kas nepakam nevar nolikt tās stulbās tiesības!Tās pašas kas jauc pedāļus un dara visādus vijebonus uz ceļiem.
tik tiešām
t
Kā var noviltot?
Tāpēc tik daudzi
T
Ventspils šosejā un citur pa drošības salām (zebrām) apdzen, sistemātiski
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Gribas, lai šeit ir silti visās nozīmēs

Maija sākumā, ievērojot ārkārtas situācijā noteiktos ierobežojumus, Daugavpils ielas vēl bija tukšas, cilvēku maz. Daudzi veikali slēgti, arī Innas Zinkevičas pirms gada atvērtais vīriešu apģērbu...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas