Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Lietu par slepkavības mēģInājumu, upurim iešaujot galvā un pārbraucot ar traktoru, turpinās skatīt decembrī

Krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par mēģinājumu noslepkavot pārinieku, tam iešaujot galvā un pārbraucot pāri ar traktoru, Daugavpils tiesa turpinās skatīt 14.decembrī, aģentūra LETA noskaidroja tiesā. Šodien lietā tika uzklausīts cietušais un daļa liecinieku. Iztiesāšanu plānots turpināt ar liecinieku pratināšanu.

Krimināllietu, kurā par slepkavības mēģinājumu vainu pastiprinošos apstākļos apsūdzēts kāds vīrietis, tiesai nosūtījis Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors.

Kā aģentūru LETA iepriekš informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka, saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, apsūdzētais kopā vēl ar diviem vīriešiem, būdami alkohola ietekmē, ieradās kādas mājas pagalmā, kur mēģināja traktora piekabē iekraut metāllūžņus to turpmākai realizēšanai.

Dusmu vadīts un nolūkā noslepkavot vienu savu pārinieku, apsūdzētais izvilka mazas enerģijas pneimatisko pistoli un vairākas reizes raidīja mērķtiecīgus šāvienus pāriniekam galvā. Redzot, ka pārinieks bēg, apsūdzētais skrēja viņam pakaļ un nogāza zemē, un vairākas reizes spēra pāriniekam pa galvu, un atkal ar pneimatisko pistoli šāva viņam galvā. Pēc tam apsūdzētais iesēdās traktorā, ar to divas reizes pārbrauca pāri cietušajam pāriniekam.

Tad apsūdzētais, uzskatīdams, ka viņš ir nogalinājis cietušo, nolēma noslēpt viņa ķermeni. Paņēmis auklu un sasējis cietušo, piesienot viņu pie traktora, apsūdzētais aizvilka cietušā ķermeni uz purvu, kur gribēja to noslīcināt. Ņemot vērā, ka traktors iestiga purvā un cietušo neizdevās noslīcināt, apsūdzētais no traktora paņēma cirvi un iecirta cietušajam galvā. Būdams pārliecināts, ka ir iestājusies cietušā nāve, apsūdzētais aizgāja prom.

Mediķiem cietušo izdevās glābt no nāves.

Apsūdzētas pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 15.panta ceturtās daļas, 117.panta 4.punkta un 132.panta.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Jauna valdība Latvijā būs

Kopā nobalsojuši: 696

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas