Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Par prostitūcijas organizēšanu masāžas salonu aizsegā piecām personām nosacīti sodi

Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesa piespriedusi nosacītus cietumsodus piecām personām, kuras masāžas salonu aizsegā organizēja prostitūciju, liecina publiski pieejamais spriedums. Tiesa apsūdzētajiem piemēroja trīs līdz piecus gadus nosacītu brīvības atņemšanu.

Spriedums liecina, ka apsūdzētie izveidoja apvienību ar noziedzīgu nodomu, izmantot prostitūtas, organizēt seksuālo pakalpojumu sniegšanu masāžas salonā, slēpjot prostitūciju aiz erotiskās vai relaksējošās masāžas.

Saskaņā ar noziedzīgo vienošanos grupas dalībniekiem bija sievietēm jāpiedāvā labi apmaksāts prostitūtu darbs Rīgā, masāžas salonā. Sarunā ar sievietēm bija jāpaskaidro, ka viņām masāžas salonā būs jāsniedz seksuālie pakalpojumi par naudu, slēpjot seksuālos pakalpojumus aiz erotiskās vai relaksējošās masāžas.

Savervētajām sievietēm, kuras nodarbojas ar prostitūciju, būtu jāatdod organizētās grupas dalībniekiem ne mazāk kā 60 % no par seksuālo pakalpojumu sniegšanu saņemtās naudas.

Tad viena no apsūdzētajām personām atvēra masāžas salonu. Tāpat rūpalā tika iesaistīti

trīs taksometru vadītāji, kuriem piedāvāja organizēt prostitūtu nelegālu darbu un klientus nogādāt uz masāžas salonu.

Masāžas salona administratores amatam tika savervēta kāda sieviete.

Darbinieču meklēšanai grupējums izmantoja interneta sludinājumus. Kopumā no 2015.gada sākuma līdz 2016.gadam grupējumam izdevās savervēt 21 sievieti, kuras piekrita nodarboties ar prostitūciju, slēpjot to aiz erotiskās masāžas.

Top komentāri

latvietis ar mietu !
l
es skatos ,ka kungi un kundzenes neapjēdz stāvokļa nopietnību ! Ar piepūstiem vaigiem karo pret prostitūciju ... Tikai pasaule sen sapratusi ka nevajag karot bet izmantot cilvēku labā ! Tātad visi šie karotāji ir par izvarošanām ,par slepkavībām !
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai esi apmierināts/a ar interneta pieejamību un kvalitāti Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 384

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Neizdodas glābt Rīgas kanālā slīkstošu cilvēku

Rīgas centrā aizvadītajā naktī kanālā noslīcis cilvēks. Slīkstošā glābšanā iesaistījušies divi cilvēki, viens no kuriem pats pēc tam bija jāglābj, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un ...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas