Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Brīdina par iespējamiem sastrēgumiem ceļā uz Summer Sound festivālu Liepājā

Autobraucējiem, kas nedēļas nogalē plāno doties uz festivālu Summer Sound Liepājā, jāņem vērā, ka turpinās remontdarbi uz Jūrmalas šosejas un ir izmaiņas satiksmes organizācijā krustojumā ar Rīgas apvedceļu, informē Latvijas valsts ceļi (LVC).

LVC iesaka no Rīgas uz Liepāju izbraukt pa Jelgavas šoseju un tālāk pa Rīgas apvedceļu nokļūt uz Liepājas šoseju.

Ceļu apsaimniekotāji atgādina, ka turpinās arī plaši remontdarbi uz Vidzemes šosejas Sēnītes posmā, kur satiksme pakāpeniski tiek pārslēgta uz brauktuvi Siguldas virzienā un tā notiek pa vienu joslu katrā virzienā.

Kurzemē uz reģionālajiem ceļiem seši luksofori ir posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām, savukārt pie Pāvilostas to skaits ir sarucis līdz četriem. Abos būvdarbu posmos ir jārēķinās ar nepilnu stundu to izbraukšanai. Tāpat garāks remontposms ir no Ēdoles līdz Jūrkalnei.

LVC lēš, ka papildus 45 minūtes ceļā paies Latgalē, ceļa posmā no Gulbenes Balvu virzienā līdz Kazupei, un Zemgalē, posmā no Tērvetes līdz Lietuvas robežai.

LVC aicina būvdarbu vietās ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām. Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas