Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Liepājā paplašina veselības aprūpes pabalsta saņēmēju loku

Ceturtdien, 9. novembrī, Liepājas pilsētas domes sēdē nolemts paplašināt veselības aprūpes pabalsta saņēmēju loku to pensionāru ģimenēs, kurās ir cilvēki ar invaliditāti vai kurās audzina aizbildnībā esošus bērnus, portālu Diena.lv informēja Liepājas domes pārstāve Gunta Jākobsone.

"Turpmāk veselības aprūpes pabalstu varēs saņemt maznodrošinātas ģimenes, kurās kopā dzīvo personas, kas saņem valsts vecuma pensiju, un nestrādājošas personas ar invaliditāti, jo nereti šādās mājsaimniecībās ienākumi ir mazāki kā kopā dzīvojošu pensionāru ģimenes ienākumi, kuri šobrīd jau saņem veselības pabalstu," skaidroja Jākobsone.

Domes pārstāve norāda, ka papildu ir nepieciešams nodrošināt atbalstu maznodrošinātām kopā dzīvojošu pensionāru un nestrādājošu personu ar invaliditāti ģimenēm, kuras audzina aizbildnībā esošu bērnu.

Veselības aprūpes pabalsta izmaksai papildu līdzekļi no pilsētas kases nebūs nepieciešami - nepieciešamie līdzekļi ieplānoti Sociālā dienesta 2018.gada budžeta projektā, uzsver Jākobsone.

Paredzams, ka pabalsta saņēmēju loks paplašināsies par aptuveni 50 ģimenēm.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai esi apmierināts/a ar interneta pieejamību un kvalitāti Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 526

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas