Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 22. februāris
Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Nosaka teritorijas Siguldā, kur noteiktos gadījumos drīkst medīt dzīvniekus

Siguldas novada dome noteikusi teritorijas Siguldas pilsētā, kur noteiktos gadījumos drīkst medīt dzīvniekus, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Saistošo noteikumu projekts izstrādāts, pamatojoties uz Medību likuma 3. panta otro prim daļu.

Saistošie noteikumi izstrādāti ar mērķi noteikt teritorijas Siguldas pilsētā, kurās atļauts medīt gadījumos, ja medījamie dzīvnieki apdraud sabiedrisko kārtību un drošību vai rada postījumus.

Saistošie noteikumi nosaka Siguldas pilsētas zonas, kurās atļautas medības, kā arī papildu nosacījumus, kas jāievēro medībās, Siguldas pilsētā izmantojot medību šaujamieročus.

Ņemot vērā, ka Siguldas pilsētas teritorijā ietilpst mežu platības, kurās mīt medījamie dzīvnieki, kas rada apdraudējumu un postījumus Siguldas pilsētas teritorijā ietilpstošajās meža teritorijās esošo zemju un pieguļošo zemju īpašniekiem, ir nepieciešams noteikt konkrētas pilsētas zonas, kurās, ievērojot medību tiesību jomu reglamentējošos normatīvos aktus, ir atļautas medības.

Ar saistošajiem noteikumiem tiek noteiktas jaunas tiesības, atļaujot organizēt medības teritorijās, kurās līdz šim medību organizēšana bija aizliegta. Tādējādi ar saistošo noteikumu regulējuma palīdzību tiks novērstas situācijas, kad medījamie dzīvnieki apdraud vai rada postījumus saistošo noteikumu pielikumā norādītajās teritorijās esošo zemju un tām piegulošo zemju īpašniekiem.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Martā sāks izmaksāt atjaunotās piemaksas pie pensijas

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) jau martā sāks izmaksāt piemaksas pie vecuma un invaliditātes pensijām tiem iedzīvotājiem, kuriem vecuma vai invaliditātes pensija tika piešķirta laika...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas