Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Zaudējot vidusskolas posma klases, Valles vidusskolu pārveidos par pamatskolu

Šogad par pamatskolu tiks reorganizēta Valles vidusskola, kurā jau šajā mācību gadā nav vidusskolas posma klašu, lēmusi Vecumnieku novada dome.

Valles vidusskolā nepietiekamā skolēnu skaita dēļ kopš 2016./2017.mācību gada nav 10.klases. Turklāt pašlaik vidusskolā vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu neapgūst neviens skolēns. Līdz ar to vidusskolas izglītības pakāpe un nosaukums neatbilst vidusskolai, tādēļ nepieciešams veikt šīs skolas reorganizāciju par Valles pamatskolu.

Dome lēmumu par skolas reorganizāciju lēmusi vienbalsīgi. Pašvaldībā uzsver, ka izmaiņas neietekmēs skolēnus, pedagogus un darbiniekus.

Domes Finanšu komitejā skatīts jautājums arī par Valles vidusskolas un pirmsskolas izglītības iestādes Cielaviņa apvienošanu. Deputātu viedoklis dalījies, kā argumentus minot nepietiekamos finansiālos ieguvumus un skaidrojuma trūkumu par to, kā uzlabosies izglītības kvalitāte, apvienojot izglītības iestādes. Tāpēc jautājums pašlaik atlikts.

Jau vēstīts, ka vairākus gadus Valles vidusskolā netiek atvērta 10.klase. Tāpat šajā mācību gadā 10.klases klases nav Misas vidusskolā.

Top komentāri

Sirmgalvjisievietesunbērni
S
Varbūt ir iespējams ietaupīt un Valles vidusskolu uzreiz pārveidot par Valles veco ļaužu mītni? Kāpēc šis nevajadzīgais starpposms?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Cīņa par tilta ''dividendēm''(13)

Pēdējā un liktenīgā degmaisījuma piedeva, kas pilnībā sadedzināja tiltus starp kādreizējiem ciešajiem koalīcijas partneriem Rīgas domē (RD) – partijām Saskaņa un Gods kalpot Rīgai (GKR) –, šķie...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas