Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sasniegts pēdējo gadu budžeta izskatīšanas ilguma rekords - 25 stundas

Ceturtdien labots pēdējo gadu budžeta izskatīšanas ilguma rekords, pārsniedzot līdzšinējo pēdējās desmitgades rekordu, kas tika uzstādīts 2016.gadā.

Pēdējo desmit gadu laikā visilgāk budžets galīgajā lasījumā tika skatīts 2016.gadā, kad minētajam jautājumam veltītā sēde sākās 23.novembrī plkst.9, bet noslēdzās nākamās dienas plkst.4.25. Tādējādi budžeta pieņemšana togad prasīja 19 stundas un 35 minūtes.

Pēc 2017.gada budžeta sēdes, kas noslēdzās nakts melnumā, politiķi bija apņēmušies tā vairs nedarīt un turpmāk sēdes noslēgt saprātīgā laikā. Tā 2018.gada budžets izskatīts divās dienās, kopumā šim procesam atvēlot 14 stundas.

2019.gada budžets, kas pieņemts tikai šī gada aprīlī, prasīja 10 stundas un 15 minūtes garu deputātu darba cēlienu.

Nākamā gada valsts budžeta izskatīšana Saeimā sākās 13.novembrī plkst.9. Budžeta izskatīšanas pirmais cēliens ilga nedaudz vairāk kā 14 stundas, sēdē pārtraukumu līdz nākamās dienas rītam izsludinot vien plkst.23.20.

Ceturtdien noritēja 2020.gada valsts budžeta izskatīšanas otrā diena. Deputātu darba cēliens ceturtdien sākās plkst.9, līdz ar to budžeta vērtēšanas process aizņēmis aptuveni 11 stundas. Tādējādi budžeta paketes izskatīšana kopā prasījusi aptuveni 25 stundas.

 

Top komentāri

Var tikai iedomāties tās šausmas,
V
ja Gobzemis tiktu nominēts kā ministru prezidents, un var prognozēt CIK DAUDZ būtu to balsu, kas viņa budžetu atbalstītu. Odze Jūle, lauķe ar nodzerto žūpas mūli Liepiņa, daune Sprūde, tauku muca Šmits, Duņa Drāzniece-Zole, ūdengalva Zariņš... Tas trako bars visiem LABI zināms!
Kika
K
Purduledajs Gobzems butu jaievieto kada trako maja. Kapec sis diots Gobzems atrodas saima un tur smird?
noriebies
n
Tas āksts ar skaļruni pat Saeimā iefiltrējies un iedomājies ,ka ir viss varenais, smirdoņa tāds.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas