Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Izsniegta būvatļauja Rīgas cirka ēkas pārbūvei

Rīgas pilsētas būvvalde VSIA Rīgas cirks izsniegusi būvatļauju cirka ēkas pārbūvei, aģentūrai LETA apstiprināja būvvaldē.

Kā norāda būvvaldes pārstāvji, cirka ēkas pārbūves būvatļauja paredz pārsvarā energoefektivitātes jautājumu risināšanu - siltināšanu, instalāciju pārbūvi, palīgtelpu atslogošanu un arī ēkas kupola daļas nostiprināšanu. 

Būvniecības iecere izstrādāta, pamatojoties uz notikušā meta konkursa risinājumiem.

Kā ziņots, Rīgas cirks ir parakstījis līgumu ar arhitekta Ulda Lukševica biroju SIA NJRA, kas paredz līdz 2020.gada otrajai pusei sagatavot cirka ēkas pārbūves un energoefektivitātes uzlabošanas darbu projektu, aģentūru LETA informēja "Rīgas cirka" pārstāve Ieva Miltiņa.

Pagājušajā gadā tika izsludināts starptautisks cirka pārbūves metu konkurss, kurā no 20 saņemtajiem darbiem par labākajiem tika atzīti divi. Kopš 2018.gada jūnija NJRA un otra labākā meta autori - SIA Trīs arhitektūra un SIA Sudraba arhitektūra - savos piedāvājumos veica uzlabojumus.

Konkursa komisija martā par uzvarētāju izvēlējās NRJA piedāvājumu.

Uzņēmumam līdz 2020.gada 30.martam jāizstrādā pirmās kārtas - cirka ēkas energoefektivitātes uzlabošanas - būvprojekts. Pirmo posmu plānots veikt par Eiropas Savienības fondu līdzekļiem, bet vīzijas tālākai ieviešanai nākotnē plānots piesaistīt valsts finansējumu. Detalizēts tālāko posmu darbu laika grafiks būs pieejams pēc pirmās kārtas būvniecības sākšanas, norādīja Miltiņa.

Top komentāri

>:-)
&
To zirga galvu, taču aizkrāsojat gan. Lopiņiem taču nu aizliegts cirkā uzstāties. Tagad cirks nekādi vairs neatšķirsies no stadiona ar vingrotājiem. Garlaicība, tfu !
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Tas taču vēstures piemineklis!!!!!!!!!!! Ka tik nenodara kaut ko vēsturiskajai piemiņai!!!!!!!!!!!!!!!!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas