Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Pirmdiena, 15. aprīlis
Gastons, Aelita

Rīgas cirks

Foto: Ar velobaleta izrādi atklāta tehniski aprīkotā Rīgas cirka arēna

Ar skatītāju tribīnēm aprīkotajā Rīgas cirka arēnā uzņemta pirmā viesizrāde – pasaulē aktuālās muzikālās veloakrobātu apvienības La Bande à Tyrex tāda paša nosaukuma iestudējums. Francijas veloakrobātu izrādes paredzētas vēl arī 22. un 23. martā, informēja cirka pārstāvji.

Valsts svētku nedēļā Rīgas cirkā uzstāsies klauns Cronopio un mākslinieki no Ukrainas

Valsts svētku nedēļā Rīgas cirkā notiks divi dažādu noskaņu notikumi – 16. novembra vakarā plānota Ukrainas mākslinieku Creative Collective Lekuche fiziskā teātra izrāde Tear (Asara), savukārt 17. novembrī ģimeņu auditoriju arēnā pulcēs klauns Cronopio ar cirka izrādi Pačamamo. Izsludināta arī aprīkotās Rīgas cirka arēnas atklāšanas izrāde nākamā gada martā.

Rīgas cirkā notiks izrāde-ekspedīcija carry on – ceļojums cauri cirka ēkai

Rīgas cirkā viesosies performatīvās mākslas pasaulē pazīstamais projekts carry on. Šī izrāde-ekspedīcija jau paviesojusies dažādās pasaules pilsētās un arvien tiek veidota no jauna, pielāgojot iestudējumu konkrētajai norises vietai. Izrādes Rīgas cirkā notiks 21. un 22. oktobrī, informēja cirka pārstāvji.

Iedvesmoties žonglēšanai

Līdz 20. augustam Rīgas cirkā un Vērmanes dārzā norisināsies Cirka festivāls Re Rīga!, kurš šogad svin jau vienpadsmito dzimšanas dienu. Ar plašu programmu tajā piedalīsies arī Līvas Tauriņas vadītā Rīgas cirka skola, kura ar simbolisku gājienu atklās arī jaunās cirka sezonas sākumu.

Festivāls Re Rīga! atklāj jauno cirka sezonu

Ar klaunādes, objektu manipulācijas un akrobātikas izrādēm šonedēļ tiek atklāts 11. starptautiskais laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls Re Rīga!, kas ieskandina Rīgas cirka jauno sezonu.

Objektu manipulācijas. Nākamnedēļ notiks festivāls Re Rīga!

Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivālā Re Rīga! šogad galvenā uzmanība veltīta klaunādes, objektu manipulācijas un žonglēšanas izrādēm. Festivāls norisināsies no 15. līdz 20. augustam Rīgas cirkā un pilsētvidē – Vērmanes dārzā, informēja organizatoru pārstāve Zane Volkinšteine.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide