Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Par 16,8 miljoniem pārdots Preses nams

AS Latvijas kuģniecība (LK) meitas sabiedrība SIA LASCO Investment pārdevusi Preses nama ēku Rīgā, Balasta dambī SIA PN Project, kuru pārvalda Lietuvas nekustamā īpašuma un privātā kapitāla kompānija Lords LB Asset Management, teikts LK paziņojumā biržai Nasdaq Riga. Darījuma vērtība ir 16,8 miljoni eiro.

"Esam gandarīti par to, ka Preses namu ir iegādājies uzņēmums ar ievērojamu pieredzi nekustamā īpašuma pārvaldības jomā. Mēs jau tagad ar nepacietību gaidām, kā īpašums tiks atjaunots un attīstīts tuvāko piecu līdz 10 gadu laikā," skaidro LK valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups.

Latvijas kuģniecības lielākais īpašnieks ir Vitol Group ar 69,56% akciju.

Latvijas kuģniecība veic kravu pārvadājumus visās pasaules jūrās un okeānos, apmāca un komplektē starptautiskajām konvencijām atbilstošas apkalpes, kā arī piedāvā kuģu tehnisko menedžmentu saviem un citu kuģniecību kuģiem. 'Latvijas kuģniecības' akcijas kotē Nasdaq Riga oficiālajā sarakstā.

Lords LB Asset Management ir Lietuvas Bankas licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kas kopš 2008.gada sniedz pakalpojumus institucionālajiem un privātajiem ieguldītājiem. Kopumā Lords LB Asset Management pārvalda 13 fondus, tai skaitā, astoņus nekustamā īpašuma fondus, trīs privātā kapitāla fondus un divus enerģijas un infrastruktūras fondus. Fonda pārvaldīto aktīvu kopējā vērtība 2016.gada decembra beigās bija 310 miljoni eiro.

SIA PN Project reģistrēts šī gada aprīlī. Uzņēmuma, kura pamatkapitāls ir 2800 eiro, 80% īpašnieks ir Lords LB Asset Management, pārējie 20% pieder citam Lietuvas uzņēmumam Investiciju sistemos.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas