Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Par Rīgas satiksmes padomes priekšsēdētāju ievēlēts Narvaišs

Piektdien, 19. jūlijā, jaunā SIA Rīgas satiksmes padome - Ainārs Ozols, Andrejs Pančenko un Narvaišs - sanāca uz pirmo sēdi, kuras laikā par padomes priekšsēdētāju tika ievēlēts Normunds Narvaišs, savukārt par priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Ainārs Ozols. Tāpat pirmajā sēdē tika runāts par uzņēmuma aktualitātēm un prioritāri veicamajiem darbiem, informē uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.

"Ņemot vērtā to, ka neviens no jaunās padomes locekļiem iepriekš nav darbojies Rīgas satiksmē, tad šobrīd galvenā prioritāte ir iepazīties ar kopējo situāciju uzņēmumā, lai varētu izveidot ilgtspējīgu pārvaldības modeli un atlasīt profesionālu uzņēmuma valdi," norāda Bartaševiča.

Jau ziņots, ka 9.jūlijā Rīgas satiksmes kapitāldaļu turētājs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vadims Baraņņiks uzņēmuma padomē iecēla Aināru Ozolu, Andreju Pančenko un Normundu Narvaišu. Vieta darbam padomē ir rezervēta arī pašreizējam Rīgas satiksmes valdes loceklim Jurim Švanderam, taču to viņš ieņems tikai pēc atkāpšanās no valdes locekļa amata.

Padomes pienākumos būs apstiprināt Rīgas satiksmes vidēja termiņa darbības stratēģiju un kārtējā gada budžetu, pastāvīgas valdes izraudzīšana – konkursa process, prasību noteikšana kandidātiem, kā arī pastāvīgi uzraudzīt, lai Rīgas satiksmes lietas tiktu kārtotas saskaņā ar normatīvo aktu, statūtu un dalībnieku sapulces lēmumu prasībām. Tāpat padomei tiks uzticēts pārstāvēt Rīgas satiksmi tiesā visās kapitālsabiedrības celtajās prasībās pret valdes locekļiem un valdes locekļu celtajās prasībās pret kapitālsabiedrību, izskatīt kapitālsabiedrības gada pārskatu, valdes ziņojumu un valdes priekšlikumus par peļņas izlietošanu, apstiprināt darījuma slēgšanu starp kapitālsabiedrību un valdes locekli vai revidentu, kā arī veikt citus pienākumus.

Top komentāri

ruksis
r
Bartašēvica ar Vaģimu Baraviku ir baigi "darbojušies" Ušakova paspārnē jau labu laiku, bet posts vien ir sanācis.
Kuzjakins un Murizons
K
Kuzja un Muris par šīm izmaiņām Rīgas satiksmē neuztraucas. Ja varēs lietas atkal ieies vecajās sliedēs.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Valdībā esošie melo kā komunisti(5)

Ar Saeimas deputātu Māri Kučinski (ZZS), kurš iepriekš bijis Ministru prezidents, reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs un Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs, sarunājas Romāns ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas