Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +4 °C
Viegls lietus
Svētdiena, 26. janvāris
Agneta, Agnis, Ansis

Rīgas satiksme

Rīgas vēl neapstiprinātajā budžetā dotācijas apmērs Rīgas satiksmei mazāks nav plānots

Pašvaldības uzņēmums Rīgas satiksme (RS) 2020. gadu iesācis ar kārtējām izmaiņām vadībā. Kopš šā gada sākuma par tā valdes priekšsēdētāju kļuvusi agrākā Satiksmes ministrijas valsts sekretāra pienākumu izpildītāja Džineta Innusa. Viņa ir jau trešā RS vadītāja, kopš amatu pirms nedaudz vairāk nekā gada zaudēja ilggadējais valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens. Šonedēļ Rīgas satiksmes jauno vadītāju pirmo reizi uzklausīja Rīgas domes (RD) deputāti.

Kārtējās amatu rotācijas Rīgā

Ietekmes dalīšana Rīgas domē un tai piederošajās kapitālsabiedrībās turpinās. Daļa koalīcijas joprojām uzstāj uz Rīgas mēra Oļega Burova (GKR) nomaiņu, bet nozīmīgajā pašvaldības kapitālsabiedrībā Rīgas satiksme (RS) atkal mainīta padome.

Rīgas satiksmē par finansistu gandrīz pieņemts Rīgas namu lietā apsūdzētais

Lai gan Rīgas satiksmei (RS) kopš gada sākuma ir jauna vadība – par valdes priekšsēdētāju kļuvusi Džineta Innusa, kas līdz šim pildīja Satiksmes ministrijas valsts sekretāres pienākumus. Tomēr Rīgas satiksme vajājušās reputācijas problēmas nekur nav pazudušas, turklāt kļuvuši zināmi arī vairāki jauni zemūdens akmeņi. Piemēram, finansista amatā Rīgas satiksmē gandrīz tika pieņemts kādreizējais SIA Rīgas nami valdes priekšsēdētājs Kārlis Kavacs, kurš ir apsūdzēts par noziedzīgiem nodarījumiem valsts institūciju dienestā, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Radzevičam aizdomas par pārkāpumiem, amatā ieceļot Rīgas satiksmes padomes vadītāju

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme kapitāldaļu turētājs, pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs plāno vērsties prokuratūrā, lūdzot vērtēt, vai iepriekšējais kapitāldaļu turētājs nav pārkāpis amatpersonas pilnvaras, ieceļot amatā uzņēmuma padomes vadītāju Rolandu Klinci, to viņš atklāja intervijā Latvijas Radio.

Innusa sola pieņemt lēmumus "bez apšaubāmas likumības pazīmēm"

Pašvaldības uzņēmuma SIA Rīgas satiksme valde lēmumus turpmāk vairs nepieņems "ar apšaubāmas likumības pazīmēm" un strādās tā, lai sabiedrībai nerastos jautājumi par to, ko katrs cilvēks dara uzņēmumā, aģentūrai LETA sacīja jaunieceltā uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide