Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas satiksme

Pasažieru ceļš blakus tehniskajām kļūmēm

Pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme (RS) reputācija pēdējo mēnešu laikā cietusi īpaši smagi. Par uzņēmumu aktīvi interesi izrādījušas tiesībsargājošās iestādes, un klajā nākuši aizvien jauni uzņēmumam un arī Rīgas domei neglaimojoši fakti.

Rīgas satiksmes padome sola strādāt saimnieciski neatkarīgi no domes

Pēc tam, kad no Rīgas domes (RD) Saskaņas frakcijas atšķēlās četri deputāti, atsevišķi pie varas esošie domnieki solīja, ka viens no šī četrinieka – vicemērs Vadims Baraņņiks – drīzumā tiks atbrīvots no atbildīgajiem amatiem, kurus viņš ieņem pašvaldībā.

Par Rīgas satiksmes padomes priekšsēdētāju ievēlēts Narvaišs

Piektdien, 19. jūlijā, jaunā SIA Rīgas satiksmes padome - Ainārs Ozols, Andrejs Pančenko un Narvaišs - sanāca uz pirmo sēdi, kuras laikā par padomes priekšsēdētāju tika ievēlēts Normunds Narvaišs, savukārt par priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Ainārs Ozols. Tāpat pirmajā sēdē tika runāts par uzņēmuma aktualitātēm un prioritāri veicamajiem darbiem, informē uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.

Baraņņiks no Rīgas satiksmes valdes locekļa amata atsaucis Meirānu

SIA Rīgas satiksme kapitāldaļu turētājs un vicemērs Vadims Baraņņiks no uzņēmuma valdes locekļa amata atsaucis Jāni Meirānu. Aģentūrai LETA Meirāns sacīja, ka Baraņņiks savu lēmumu pamatojis ar "uzticības zaudēšanu", taču sīkākus komentārus Meirāns sniegt nevēlējās, norādot, ka par iemesliem jājautā pašam Baraņņikam.

Rīgas satiksme varētu lūgt miljonos mērāmu papildu dotāciju

Lai nodrošinātu uzņēmuma attīstību, SIA Rīgas satiksme budžeta grozījumos varētu lūgt domei aptuveni 11 miljonus eiro, kas uzņēmuma ieskatā ir neatbilstošas pašizmaksas aprēķina dēļ tam nekompensētā summa par pakalpojumu sniegšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide