Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgas satiksme

Rīgā šodien sabiedriskais transports nebūs bez maksas

Covid-19 izplatības un valstī ieviesto ierobežojošo pasākumu dēļ šodien sabiedriskais transports Rīgā nebūs bez maksas, kā tas bijis iepriekšējos gados, aģentūru LETA informēja pašvaldības SIA Rīgas satiksme Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Rīgas satiksmes dāsnāk algotie konsultanti: žurnālists, divi domnieki un Rīgas vēlēšanu komisijas vadītājs

Līdz nākamās nedēļas beigām Rīgas satiksme tiesā iesniegs prasību pret bijušo valdes priekšsēdētāju Leonu Bemhenu un vēl trim bijušajiem valdes locekļiem. Pamatojums: 16 fiktīvu konsultantu nodarbināšana, par ko aizdomas radušās Rīgas satiksmes piesaistītajam advokātu birojam. Latvijas Televīzijas raidījums de facto noskaidroja, ka dāsnāk atalgotie no šī saraksta ir bijušais žurnālists Konstantīns Gaņins, kādreizējie Rīgas domes deputāti Nikolajs Zaharovs (Saskaņa) un Andris Bērziņš (GKR), kā arī Rīgas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Kokins (GKR).

Rīgas satiksme pagarina attālinātās pieteikšanās termiņu Skolēna kartei

Lai pēc iespējas vairāk Rīgas 1., 5. un 10. klašu skolēnu, kā arī to skolēnu, kuri maina mācību iestādi, vecāki varētu pieteikt savus bērnus Skolēna kartei portālā www.eriga.lv, attālinātās pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 6.septembrim, informēja SIA Rīgas satiksme Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

No 1.septembra vairākos Rīgas satiksmes maršrutos atjaunos iekāpšanu tikai pa priekšējām durvīm

No 1. septembra 1., 13. trolejbusa un 10., 20., 28., 34., 35., 43., 47., 54., 60. autobusa maršrutā tiek atjaunota kārtība, kura paredz, ka pasažieru iekāpšana sabiedriskā transporta līdzeklī notiek tikai pa priekšējām durvīm, bet izkāpšana - pa vidējām un aizmugures durvīm. Minētā kārtība tiks ieviesta arī divos jaunos autobusu maršrutos – 57. un 59, portālu Diena informē Rīgas satiksme.

LTV: Saskaņas jauniešu aktīvists Rīgas satiksmē pelnījis 240 eiro stundā

Politiski pietuvināto uzdzīve – tā varētu raksturot to, kas vairākus gadus notika Rīgas domes struktūrās un kapitālsabiedrībās. Rīgas namu pārvaldnieks, Rīgas satiksme, Rīgas tūrisma attīstības birojs – visās šajās struktūrās ir aktīvi kriminālprocesi par mantas izsaimniekošanu, atgādina Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide