Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas velomaratona dēļ pilsētā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi

Saistībā ar Rīgas Velomaratonu nedēļas nogalē pilsētā tiks ieviesti ievērojami satiksmes ierobežojumi, tostarp jau šovakar transportlīdzekļiem būs slēgta 11.novembra krastmala, aģentūru LETA informēja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.

No šodienas plkst.19 līdz 31.maija plkst.20 tiks slēgta transportlīdzekļu kustība 11.novembra krastmalas posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam un krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa un Poļu gāti). Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi šajos ielu posmos tiks ieviesti jau no šodienas plkst.17.

Minētajā laika posmā Valsts policija nepieciešamības gadījumā organizēs transportlīdzekļu divvirzienu satiksmi Pils ielas posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam un pašā Doma laukumā.

31.maijā tiks slēgta transportlīdzekļu kustība no plkst.9 līdz 16 Krasta ielā, virzienā un posmā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam, no plkst.9.45 līdz 16 uz Dienvidu tilta, virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bauskas ielai (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme), bet no plkst.10 līdz 16 - Bauskas ielā no Dienvidu tilta apļa līdz Mūkusalas ielai, Mūkusalas ielā no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī zem Salu tilta, Akmens tilta tunelī, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī, Balasta dambī, uz Vanšu tilta (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme), Jēkaba ielā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Doma laukumam, Doma laukumā, kā arī Bīskapa gātē no Doma laukuma līdz 11.novembra krastmalai.

No šodienas plkst.17 līdz 31.maija plkst.20 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Citadeles ielas posmā no Torņa ielas līdz Pils laukumam, 31.maijā no plkst.9 līdz plkst.16 - Kuģu ielā (Daugavas pusē), Torņa ielā, Jēkaba ielā un Bīskapa gātē. Balasta dambī apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi būs spēkā no 30.maija plkst.19 līdz 31.maija plkst.16.

Velomaratons 31.maijā norisināsies trīs distancēs.

No plkst.10 līdz plkst.12.30 velomaratona Sporta distances brauciens (seši apļi) pa maršrutu 11.novembra krastmala-Krasta iela-Dienvidu tilts-pāri Dienvidu tiltam-Bukaišu iela-Bauskas iela-Mūkusalas iela-Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplis-Mūkusalas iela-Akmens tilta tunelis-Kuģu iela-Trijādības iela-Raņķa dambis-Balasta dambis-Vanšu tilts-Jēkaba iela-Doma laukums-Herdera laukums-Bīskapa gāte (finišs).

No plkst.13 līdz plkst.14 velomaratona Tautas distances brauciens (divi apļi) pa maršrutu 11.novembra krastmala-Krasta iela-Dienvidu tilts-pāri Dienvidu tiltam-Bauskas iela-Mūkusalas iela-Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplis-Mūkusalas iela-Akmens tilta tunelis-Kuģu iela-Trijādības iela-Raņķa dambis-Balasta dambis-Vanšu tilts-Jēkaba iela-Doma laukums-Herdera laukums-Bīskapa gāte (finišs).

No plkst.15 līdz plkst.16 velomaratona Ģimeņu distances brauciens (viens aplis) pa maršrutu 11.novembra krastmala-Krasta iela-Dienvidu tilts-pāri Dienvidu tiltam-Bauskas iela-Mūkusalas iela-Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplis-Mūkusalas iela-Akmens tilta tunelis-Kuģu iela-Trijādības iela-Raņķa dambis-Balasta dambis-Vanšu tilts-Jēkaba iela-Doma laukums-Herdera laukums-Bīskapa gāte (finišs).

Autovadītājiem jāņem vērā, ka braucienu laikā Valsts policija regulēs, ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi minētajos maršrutos, kā arī no plkst.8 līdz 10 un no plkst.16 līdz 18 nepieciešamības gadījumā ierobežos satiksmi norobežojošo barjeru uzstādīšanai un demontāžai.

Rīgas dome aicina iedzīvotājus ar izpratni attiekties pret nepieciešamajiem satiksmes ierobežojumiem. Neskaidrību gadījumos lūgums sazināties ar Satiksmes vadības centru pa bezmaksas informatīvo tālruni 80003600.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas