Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +5 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Satiksmes ierobežojumi

Remontdarbu dēļ būtiski maina satiksmes organizāciju uz Jūrmalas šosejas

No pirmdienas, 23. septembra, veiktas būtiskas izmaiņas Jūrmalas šosejas remontdarbu posmā krustojumā ar Rīgas apvedceļu, informē Latvijas Valsts ceļi, aicinot autobraucējus būt īpaši uzmanīgiem un sekot līdzi ceļazīmēm. Pirmdien satiksmei tiks atvērta uzbrauktuve virzienā no Rīgas uz Jūrmalu, uzbraucot no Jūrmalas šosejas uz Rīgas apvedceļu Liepājas virzienā, un nobrauktuve virzienā no Babītes uz Rīgu, nobraucot no Rīgas apvedceļa uz Jūrmalas šoseju.

Rīgā uz mēnesi ierobežos satiksmi Lāčplēša ielā

Saistībā ar būvdarbiem no sestdienas līdz 21. oktobrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielā, pie ēkas Lāčplēša ielā 25, portālu Diena.lv informēja Rīgas domē.

Kauguru svētku dēļ Jūrmalā tiks ierobežota satiksme

Gatavojoties 31.augustā gaidāmajiem Kauguru svētkiem, jau no šodienas Jūrmalā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi Talsu šosejas un tuvāko ielu apkārtnē, kas ietekmēs gan automašīnu, gan autobusu kustību, informēja Jūrmalas domes pārstāve Zanda Krastiņa.

Mainās satiksmes organizācija uz Jūrmalas šosejas

No piektdienas būtiski mainās satiksmes organizācija Jūrmalas šosejas un Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte satiksmes mezglā, aģentūru LETA informēja VAS Latvijas Valsts ceļi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide