Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Slēgtā Deglava tilta dēļ vairākās ielās jaunas sabiedriskā transporta joslas

Saistībā ar transportlīdzekļu satiksmei slēgto Augusta Deglava ielas satiksmes pārvadu, atsevišķos Rīgas ielu posmos ir ieviestas jaunas sabiedriskā transporta joslas, noteiktas izmaiņas atļautajos manevros, kā arī aizliegts apstāties, vēsta Rīgas domes Satiksmes departaments.

Lai uzlabotu sabiedriskā transporta kustību, šādas joslas ierīkotas Nīcgales ielā posmā no Deglava ielas līdz Dzelzavas ielai abos braukšanas virzienos. Tāpat dota iespēja sabiedriskajam transportam veikt kreiso manevru no Nīcgales ielas uz Deglava ielu no vidējās braukšanas joslas.

Dzelzavas ielā posmā no Gustava Zemgala gatves līdz Vaidavas ielai labā malējā joslā ir ierīkota sabiedriskā transporta josla, savukārt kreisajā joslā ir uzstādītas apstāšanās aizlieguma zīmes.

Vaidavas ielā ir veikta sabiedriskā transporta joslas nodalīšana ar fiziskiem šķēršļiem - vadstatņiem - lai liegtu iespēju autovadītājiem aizņemt sabiedriskā transporta joslu, bloķējot sabiedriskā transporta kustību.

Tāpat tuvākajā laikā plānots veikt satiksmes organizācijas izmaiņas Vaidavas un Ieriķu ielas krustojumā, ļaujot sabiedriskajam transportam veikt kreiso manevru uz Ieriķu ielu no labās malējās joslas.

Departamentā norāda, ka pirms slēgšanas Deglava ielas satiksmes pārvadu darba dienās šķērsoja 1148 sabiedriskā transporta reisi, pāri šim tiltam ik dienu pārvadājot vairāk nekā 54 000 pasažieru.

Deglavas ielas tilts automašīnu un sabiedriskā transporta kustībai drošības apsvērumu dēļ slēgts kopš aizvadītās ceturtdienas plkst. 5. Šāda kārtība saglabāsies līdz brīdim, kad Rīgas domes struktūrvienības iesniegs Būvniecības valsts kontroles birojam dokumentus, lai tas varētu pārliecināties par šī objekta drošību. Atbildīgās amatpersonas uzskata, ka šāda informācija ir sniegta.

Top komentāri

Irlielāmērāticams
I
ka Rīgā stāv brīva biznesa niša - pasažieru pārvadājumi ar helikopteriem. Pavisam bez jokiem.
Alex
A
Tas ir vis ko māk Rīgas Domes Satiksmes departaments. Kā uzlabot kopējo satiksmes plūsmu, viņiem nav ne mazākās nojausmas. Rodas iespaids, ka DRSD nav nevienas kompetentas personas.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas